banner-onlineksyno
Menu

Automat Cats and Cash

Ta gra to slot video zaprojektowany i stworzony przez studio Play’n Goo. To gra, w której użytkownik przenosi się do świata kasyn, zdominowanych – nie inaczej – przez koty! To popularna gra, nie tylko wśród miłośników zwierząt, ponieważ pozwala na niezłe wygrane. Ta maszyna posiada planszę o wielkości 3 x 5 oraz 15 zwycięskich linii, oferuje średnią zmienność. RTP Cats and Cash wynosi 96%, gra jest dostępna także w wersji mobilnej. Bonus Cats and Cash uruchamia nie kto inny, a wodzirej kasyna, elegancki kot w kapeluszu.

Cała akcja przypomina turniej, w którym użytkownik może zmierzyć się z kocimi przeciwnikami. Gra jest całkiem elegancka, w oczy rzucają się symbole z drogocennymi i wartościowymi przedmiotami, takimi jak naszyjniki, kolie, sztabki złota czy pliki gotówki. Jak łatwo się domyślić, to właśnie te symbole mają najwyższą wartość. Koty występujące w tej grze wyglądają stylowo i dostojnie, jak na uczestników gry przystało. Kotki włożyły swoje najlepsze ciuchy, zjawiskowe sukienki i futra, a kocury marynarki i muszki. Scatterem jest złota rybka w akwarium, a prowadzący turniej kot jest dziką kartą. Bonus uruchamiają karty, na których zobaczysz prezent z ogromną, złotą kokardą oraz koło fortuny,

Studio Play’n Go

Play’n Go to studio, które specjalizuje się w grach hazardowych, przeznaczonych na desktopy oraz urządzenia mobilne. Nazwa tego producenta jest zatem nieprzypadkowa. Tytuły z tej stajni charakteryzują się świetnymi fabułami, w ich ofercie jest wiele interesujących video slotów. Play’n Go regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły, nie dopuszczając do nudy użytkowników. Ich gry są niezwykle angażujące, być może dzięki świetnym animacjom, a być może dzięki wygranym? Faktem jest, że wiele gier Play’n Go posiada jackpot progresywny, można więc rzeczywiście zdobyć całkiem niezłe pieniądze.

Do popularnych gier tej firmy należą, oprócz Cats and Cash Golden Ticket 2, The Wealth Series, Rich Wilde and the Shield of Athena, a także inna kocia gra – Feline Fury. Docenić należy zatem Play’n Go za różnorodne tematy, które wybierają jako tło dla swoich automatów. Poza slotami, w ich ofercie znajdują się także gry stołowe, bingo, a także gra Keno. Większość z nich dostępna jest w wersji na telefony, są one świetnie zoptymalizowane do użytkowania na niewielkich ekranach, zapewniając jednocześnie wysoki poziom rozrywki.

Fabuła gry

W grze Cats and Cash użytkownik przenosi się na do świata kotów, z którymi rozgrywa turniej. Spotkasz tutaj elegancko ubrane kotki oraz dostojne kocury, które będą Ci towarzyszyły w rozgrywkach. W tle usłyszysz muzykę lounge, a jeśli zdobędziesz zwycięski układ, zamiast braw pojawi się miauczenie kotów! To całkiem urocza gra, którą z pewnością polubią osoby, które nie przepadają za makabrycznymi grami o zombie i duchach. W grze pojawia się także koło fortuny. Jego symbol zapewni Ci dodatkowy bonus, podobnie jak wielki prezent ze złotą wstążką. Aby uruchomić dodatkową rundę, trzeba trafić na minimum trzy symbole z kołem fortuny. Twoim oczom ukaże się wtedy prawdziwe koło fortuny, którym będziesz mógł zakręcić, aby zdobyć dodatkowe kredyty. Scatterem jest złota rybka w szklanej kuli.

Najwyższa wartość ma symbol, na którym widnieje kilka sztabek złota, kolejnym jest kolia oraz plik banknotów. Gra posiada także praktyczną funkcję Autoplay, którą możesz włączyć, aby zaoszczędzić sobie nieustannego klikania przycisku, uruchomiającego obrót.

Bonus Cats and Cash

Bonus Cats and Cash to między innymi możliwość uruchomienia dodatkowej rundy, w której możesz zakręcić kołem fortuny. Aby uruchomićtę rundę, musisz zdobyć minimum 3 symbole z kołem i napisem Bonus w układzie. Bonus gwarantuje także symbol z prezentem, jeśli zdobędziesz ich wystarczającą liczbę, przejdziesz do rundy bonusowej, w której będziesz mógł zdobyć extra wygraną! Musisz w niej wybrać jeden z dziesięciu prezentów, w którym ukryta jest nagroda. Wybierz dobrze!

Bonus Cats and Cash czyli dodatkowa runda, w której gracz musi wybrać jeden prezent. TP Cats and Cash wynosi 96%.
Bonusowa rund, w której zadaniem użytkownika est wybranie jednego spośród dziesięciu prezentów! Wybierz mądrze!

RTP Cats and Cash

RTP Cats and Cash wynosi dokładnie 96%. Całkiem sporo! Maksymalna wygrana, jaką można zdobyć na tej maszynie to 86,540.

Jak grać w Cats and Cash

Aby zagrać w na automacie, uruchom grę na Twoim komputerze lub telefonie. Po krótkim, animowanym intro, Twoim oczom ukaże się plansza o 5 bębnach i trzech rolkach. W tej grze jest aż piętnaście paylines, których przebieg łatwo sprawdzisz w instrukcji po prawej stronie. Najwyżej premiowanymi symbolami są sztabki złota, a następnie kolia oraz plik banknotów. Symbolami o niższych wartościach są koty, dwie kotki oraz dwa kocury w wieczorowych strojach.

Najniższa stawka zakładu wynosi 0,01. W tej grze, podobnie jak w innych od Play’n Go, możesz wybrać liczbę monet w linii, a także ich wartość. Aby uruchomić rundy bonusowe, zdobądź odpowiednią liczbę symboli, na których przedstawione zostało koło fortuny lub prezent. Jak nietrudno się domyślić runda bonusowa koło fortuny, pozwala Ci zatrzymać koło w wybranym przez Ciebie momencie i zdobyć dodatkową nagrodę, której wartość wskaże strzałka. W przypadku rundy, którą uruchamia prezent, na planszy ukaże się kilkanaście prezentów. Wybierz, jeden z nich i trzymaj kciuki, aby jego wartość była jak najwyższa!

Jeśli chcesz spróbować gry na automacie Cats and Cash za darmo, wejdź tutaj i zobacz, czy podoba Ci się nieco przesłodzona estetyka kociego teleturnieju!

FAQ – czyli najczęstsze pytania o grę i bonus Cats and Cash

Jaki jest bonus Cats and Cash?

Bonus Cats and Cash obejmuje aż dwie bonusowe rundy: koło fortuny oraz tajemniczy prezent. Aby uruchomić dodatkowe rundy, musisz trafić na minimum 3 symbole w zwycięskiej linii, na których przedstawione zostało koło fortuny lub wspomniany wcześniej czerwony prezent ze złotą kokardą. Szczęście w rundach bonusowych zależy tylko od Ciebie! Aby zatrzymać koło, musisz nacisnąć czerwony przycisk Stop. Aby zdobyć wygraną w drugiej rundzie bonusowej, musisz wskazać, zawartość którego prezentu chcesz otrzymać. Jak na prawdziwy turniej przystało, zanim dowiesz się, ile wynosi Twoja wygrana, najpierw zobaczysz, co kryły w sobie pozostałe prezenty. Tyle emocji!

Czy w grze jest Wild Card?

Tak, w tej grze występuje wild card, czyli inaczej dzika karta. Jest to symbol z kotem prowadzącym turniej, czyli gospodarzem turnieju.

Ile wynosi RTP Cats and Cash?

RTP Cats and Cash wynosi dokładnie 96%, zmienność tej gry została opisana przed producenta jako średnia.

Jak zdobyć bonus Cats and Cash?

Aby zdobyć bonus Cats and Cash, musisz trafić na minimum 3 symbole kołowrotka lub prezentu w linii. Wtedy też system uruchomi rundy bonusowe.