banner-onlineksyno
Menu

Gra Goblins Cave

Jaskinia goblinów o popularna gra na automaty zaprojektowana i stworzona przez studio PlayTech. W dosłownym tłumaczeniu jej tytuł oznacza jaskinię goblinów. Jak łatwo się zatem domyślić, będziemy tu mieli do czynienia z fantastycznymi postaciami i nieco magicznym klimatem. Jeśli zatem jesteś fanem Harry’ego Pottera i innych podobnych książek czy filmów, to ten automat jest właśnie dla Ciebie. To ładnie zaprojektowana gra z interesującą grafiką, która pozwala wygrać całkiem przyjemne sumy. RTP Goblins Cave wynosi aż 99,37%. Równocześnie pozwala na obstawianie bardzo niskich zakładów, zaczynając już od 0,01. Bonus Goblins Cave uruchamia dodatkową rundę.

Jest dostępna w większości popularnych kasyn, ponieważ to całkiem popularny tytuł dostępny w sieci już od jakiegoś czasu. Gra została wydana w 2013 roku i od tego czasu zyskała duże grono fanów. Warto także wspomnieć, że gra ta oferuje bardzo wysoki zwrot dla gracza.

Goblins Cave bonus jest dostępny dla wszystkich. Runda bonusowa rozpoczyna się po trafieniu na symbol latarni.

 Plansza gry 3 x 3, z Goblinem po lewej stronie. RTP Goblins Cave wynosi aż 99,32% a bonus Goblins Cave to dodatkowa runda!
Automat Goblins Cave to popularny slot o prostej planszy 3 x 3. Pozwala użytkownikowi przejść do fantastycznego świata skarbów i wysokich wygranych. RTP Goblins Cave wynosi aż 99,32%, a bonus Goblins Cave to dodatkowa runda!

Studio PlayTech

Automat do gry został zaprojektowany i napisany przez programistów firmy PlayTech. To popularna firma z branży gier hazardowych, z siedzibą na Łotwie. Posiada także oddziały w kilku innych europejskich krajach. Jest znana z populatnych tytułów o wysokim zwrocie dla gracza. Chociaż ta gra nie jest najmłodsza, to nadal posiada liczne grono fanów. Głównym powodem zainteresowania jest prostota tego właśnie automatu. Slot nie wymaga dużego doświadczenia ani wiedzy. To zatem świetna propozycja dla początkujących graczy.

PlayTech jest dobrze znany graczom. Do innych tytułów, wypuszczonych przez PlayTech należą między innymi The Dark Knght, Superman czy Justice League. W sumie, ze stajni tej firmy wyszło ponad siedemset różnych gier. Bez wątpienia zatem PlayTech wie, co robi i jak przyciągnąć graczy do swoich projektów. Ich gry wyróżniają się zaawansowaną grafiką oraz interesującymi rozwiązaniami technologicznymi. Brand ma na swoim koncie kilka nagród za swoje produkcje. Chętnie włącza się także w liczne akcje.

Fabuła gry Goblins Cave

Na samym początku gry Twoim oczom ukaże się niewielki domek oraz jaszczurka, które zaproszą Cię do fantastycznego świata goblinów. Przez cały czas Twoim towarzyszem będzie zabawny goblin, który będzie wprawiał w ruch bębny. Symbolami są tutaj kolorowe elementy z pogranicza świata magii, takie jak czakry, pierścienie, korony, diamenty i złote monety. Słowem, wszystko, co w tajemniczej jaskini goblina mogłoby się znaleźć.

Czerwony kamień jest, w przypadku tej maszyny, jest tak zwaną dziką kartą. Zastępuje ona wszystkie inne symbole w grze i pozwala zwiększyć szanse na wygraną. Latarnia pozwala na przejście do rundy bonusowej. O bonusie dowiesz się od wspominanej wcześniej jaszczurki, która otworzy dla Ciebie skrzynię, przypominającą wyglądem te, które niegdyś ukrywali piraci.

Fabułą gry nie jest szczególnie zaawansowana, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, żę gra ma już kilka lat. Ma ona jednak rzeszę fanów, którzy wracają do niej od czasu do czasu. Jest ona dostępna w większości kasyn, zarówno online jak i mobilnych. Można grać w nią także za darmo, korzystając z wersji demo lub opcji Graj za darmo. To przyjemna gra dla początkujących graczy, ponieważ nie wymaga znajomości komplikowanych zasad. Plansza jest niewielka, składa się z trzech bębnów.

Gra nie ma progresywnego jackpota oraz mnożnika wygranej, która pozwalałaby na zwielokrotnienie zdobytej sumy. Z drugiej jednak strony oferuje bardzo wysoki zwrot dla gracza. RTP Goblins Cave wynosi ponad 99%! To bardzo dużo w porównaniu do innych gier, których RTP waha się zazwyczaj pomiędzy 90 a 95%.

Bonus Goblins Cave

Aby przejść do rundy bonusowej, musisz trafić na odpowiedni symbol. Bonus wyzwala obrazek latarni. Runda bonusowa polega na wybraniu jednej ze skrzyni na ekranie. O Twoim bonusie dowiesz się od zabawnej jaszczurki, która otworzy wieko dla Ciebie.

RTP Goblins Cave

Charakterystyczny dla tego automatu jest wysoki zwrot dla gracza. RTP Goblins Cave wynosi aż 99,32%. To bardzo dużo, tym bardziej że minimalne stawki w przypadku tej gry są dosyć niskie. Minimalny zakład wynosi 0,01 do 5 monet. Slot oferuje także dodatkowe obroty, czyli darmowe spiny.

Jak grać w Goblins Cave

Gra składa się z planszy o wielkości 3 × 3, to oznacza, że na znajdują się w niej 3 bębny, 3 rzędy i 3 linie. Aby wygrać, należy uzyskać konfigurację trzech takich samych symboli. Najpierw musisz wybrać wysokość zakładów na każdy obrót, może to być już od 0,01 do 5. Ustal także wygrane linie. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji Bet Max, która zwiększa Twoje prawdopodobieństwo na dużą wygraną.

W pociąganiu wajchą będzie Ci pomagał goblin po lewej stronie ekranu. Symbole, na jakie trafisz podczas gry to między innymi tajemnicze pierścienie, korony i inne skarby, na które mógłbyś trafić w prawdziwej jaskini goblinów. Na szczęście z tym automatem, nie musisz udawać się nigdzie, aby zdobyć prawdziwe pieniądze. Oferowany Bonus Goblins Cave to runda bonusowa, którą możesz rozpocząć po trafieniu Scattera. Jest nim symbol drogocennego czerwonego kamienia. Aby zdobyć bonus Goblins Cave, musimy zebrać trzy takie klejnoty. Bonus Goblins Cave pozwoli Ci wybrać jedną z tajemniczych skrzyni.

Na tym sloicie można grać zarówno w tradycyjnych kasynach online, jak i na telefonie. Gra jest płynna i przyjemna, chociaż może znudzić po jakimś czasie. Ponadto, brakuje w niej funkcji autoplay oraz szybkiej gry.

Jeśli chcesz wypróbować ten slot za darmo, wejdź w zakładkę Wypróbuj automaty do gier.

FAQ – czyli najczęstsze pytania o grę i bonus Goblins Cave

Jaki jest bonus Goblins Cave?

Abu uruchomić rundę bonusową musisz trafić na symbol latarni. W rundzie bonusowej będziesz mógł wybrać jedną z magicznych skrzyni. Od Twojego wyboru zależy wygrana.

Czy w grze jest Wild Card?

Tak, Wild Card lub inaczej Dzika Karta to dodatkowy bonus Goblins Cave. Dziką kartą jest symbol czerwonego diamentu.

Ile wynosi RTP Goblins Cave?

RTP Goblins Cave wynosi 99,32%. To więcej niż w większości gier, gdzie zwrot dla gracza wynosi pomiędzy 90-97%.

Jak zdobyć darmowe spiny w grze?

Aby zdobyć darmowe spiny na automaty, śledź informacje na naszej stronie OnlineKsyno.com. Możesz je także uzyskać, rejestrując się w wybranych kasynach, które posiadają w ofercie grę.