banner-onlineksyno
Menu

Jackpot WowPot Microgaming

Jackpot WowPot Microgaming 2021

Niektórych ogarnęło już przedświąteczne szaleństwo zakupowe. Nic dziwnego, bowiem sklepy reklamują się na okrągło i zachęcają do odwiedzin. Już niedługo tzw. Czarny Piątek, czyli Black Friday. To dzień ogromnych promocji i zniżek i doskonała szansa, żeby zawczasu kupić prezenty lub sprawić przyjemność samemu sobie. Skąd jednak wziąć pieniądze na wydatki? Jeśli jesteś fanem kasyn, z pewnością kojarzysz, że wiele z gier ma jackpot progresywny. O tym, czym jest jackpot progresywny, dowiesz się z tego artykułu. Przedstawimy Ci także wyjątkowe rozwiązanie od firmy Microgaming jackpot WowPot, czyli czterostopniowy jackpot progresywny, dzięki któremu można wygrać nawet 2 miliony euro!

Czym jest Jackpot?

Jackpot to dodatkowa pula pieniędzy, którą można zgarnąć, grając w kasynie na maszynach, włączonych do tego systemu. Każdy gracz ma zatem podwójną szansę. Może on zdobyć indywidualną wygraną na danej maszynie oraz właśnie jackpota. Aby tego dokonać, musi zdobyć specjalną konfigurację symboli. Niektóre jackpoty mogą być także przyznawane do losowo. 

Sposoby działania jacpotów mogą różnić się nieznacznie od siebie. Ciekawą formą jest jackpot progresywny, oferowany przez wielu różnych producentów gier. To kumulacja środków z różnych maszyn, które są włączone do jackpota. Są to zatem pieniądze z różnych automatów, których wysokość wzrasta wraz z liczbą postawionych na nich zakładów.

Zazwyczaj największą szansę na zdobycie jackcpota mają gracze, którzy inwestują duże pieniądze. Jackpot jest w końcu formą gratyfikacji za grę i zakłady.

Jackpot WowPot od Microgaming

Interesującym rozwiązaniem jest Jackpot WowPot od firmy Microgaming, który oferuje aż cztery stopnie. Microgaming jest liderem w branży gamingowej i tworzy świetne gry. Obecnie, większość tytułów od Microgaming ma wbudowany system jackpot WowPot. Pierwsza gra, w której zastosowano to rozwiązanie to Wheel of Wishes. Tytuł ten pojawił się w sieci na początku 2020 roku. Od tego czasu szczęśliwcom udało się zdobyć dzięki jackpotowi WowPot od Microgaming aż 1,4 miliarda euro!

Na czym polega Jackpot WowPot od Microgaming?

Jak wspomnieliśmy Microgaming podzielił jackpota WowPot na cztery poziomy. Każdy z nich wyróżnia wysokość przewidzianych w nim nagród:

  • WowPot – 2,000,000.00 Euro
  • Major – 50,000.00 Euro
  • Minor – 100 Euro
  • Mini – 10 Euro

Jak łatwo zauważyć nazwa jackpota pochodzi właśnie od najwyższego poziomu. Na stronie Microgaming znajdziesz zakładkę poświęconą temu jackpotowi. Dowiesz się z niej między innymi, ile wynosi aktualny jackpot oraz które gry mają wbudowaną tę opcję. Producent przygotował także listę najwyższych wygranych. Obejmuje ona wysokość wygranej, datę oraz grę, w której padła.

Gry z jackpotem WowPot Micograming

Obecnie w ofercie znajdziesz kilkanaście gier, dzięki którym możesz wziąć udział w walce o jackpota. Ich lista, jak można się domyślać, będzie się stale powiększać. Szukaj gier od Microgaming, oznaczonych logo jackpot WowPot. Nie trudno je przeoczyć, producent zadbał bowiem o dobre wyeksponowanie i promocję swojego flagowego rozwiązania.

Wheel of Wishes

Przyjemny slot, którego akcja rozgrywa się gdzieś na bliskim wschodzie. W tle zobaczysz ukryte skarby, a lampy dżina wskażą drogę do jaskini bogactwa. Rundę bonusową, dzięki której można zdobyć jackpota, uruchomi symbol tytułowego Wheel of Wishes, które musi znaleźć się na środkowym polu.

Book of Atem WowPot

Maszyna, której akcja osadzona jest w starożytnym Egipcie. Posiada wszystkie cechy klasycznego slotu w stylu Egipskim. Aby uruchomić rundę specjalną, musisz zebrać symbole Wild. Spróbuj szczęścia i wylosuj jeden z dostępnych jackpotów: Mini, Minor, Major lub WowPot!

Sisters of Oz WowPot

Ta gra utrzymana jest w fantastycznym, magicznym klimacie. Posiada atrakcyjną grafikę, a w rozrywce towarzyszyć będą Ci tytułowe siostry z Oz. Jeśli chcesz zdobyć jackpot WowPot w tym atrakcyjnym slocie od Microgaming, musisz zdobyć symbol Scatter.

African Legends

Ta maszyna zapewnia emocje rodem z afrykańskich wierzeń, legend i guseł. Na symbolach znajdziesz wizerunki zwierząt, np. słonia, nosorożca, hipopotama czy lwa, wykute w kamieniu. W zdobyciu jackpota pomoże Ci funkcja Rolling Reels, czyli rozwiązanie polegające na usuwaniu wygranych kombinacji z planszy. 

Powiązane