banner-onlineksyno
Menu

Jak wygrywać w zakładach – 6 kroków

Jak wygrywać w zakładach - 6 kroków - (www.onlineksyno.com)

W ostatnim artykule mogłeś przeczytać naszą recenzję kultowej gry Book of Ra. To prawie dwudziestoletni slot, który uznawany jest za ikonę automatów o tematyce starożytnego Egiptu. Jeśli jednak sloty to nie Twój świat, a od kasyn internetowych wolisz serwisy bukmacherskie, to dzisiejszy wpis jest właśnie dla Ciebie. Opisujemy w nim sześć kroków, które warto podjąć do tego, by zostać mistrzem zakładów. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygrywać w zakładach i obstawiać sporty, sprawdź nasz przewodnik. Znajdziesz w nim wskazówki dotyczące tego, co warto zrobić i jaką taktykę przyjąć, aby zwiększyć swoje szanse na wygrane w zakładach. Być może niektóre z ich staną się Twoim noworocznym postanowieniem?

Sześć kroków do tego, jak wygrywać w zakładach

1. Stań się sportowym ekspertem w wybranej dziedzinie

Oczywiście, im więcej wiesz, tym lepiej typujesz. Poznanie danej dyscypliny sportowej od podszewki przyniesie Ci wiele korzyści. Chodzi jednak nie tylko o zrozumienie zasad czy nauczenie się, na czym polega dany sport. Mamy na myśli także śledzenie wydarzeń sportowych, a także informacji spoza kortu, boiska czy ringu. Chodzi bowiem o poznanie nie tylko samego sportu, ale także drużyn i samych sportowców. Im lepiej będziesz śledził bieżące wydarzenia spoza hal sportowych, tym lepiej dla Ciebie. Wiedząc o kontuzjach poszczególnych zawodników, łatwiej ocenisz szanse zespołu. Mając świadomość tego, że dany sportowiec wkrótce bierze udział w prestiżowej imprezie, zastanowisz się, czy przypadkiem nie będzie chciał odpuścić nadchodzącej, mniej ważnej rozgrywki.

2. Nie kieruj się sercem

Chociaż chciałoby się zawsze stawiać na Polaków, to jednak w przypadku chęci dużej wygranej, lepiej kierować się rozsądkiem. Zawsze zastanów się, czy Twoja ukochana drużyna, czy to piłkarska, czy jakakolwiek inna jest w wystarczającej formie, żeby ograć przeciwników. Oczywiście, obstawianie wydarzeń z ulubionymi zespołami sprawia, że łatwiej jest się nimi interesować (patrz punkt pierwszy). Z drugiej jednak strony trochę przesłania subiektywny i zdrowy pogląd na sytuację. Zawsze zastanów się, czy chęć postawienia na dany zespół wynika z dogłębnej analizy, czy wyłącznie z sympatii.

3. Dywersyfikacja bukmacherów

Punkt ten, choć nazwany nieco enigmatycznie, odnosi się do zmiany bukmacherów. Odwiedzaj różne serwisy nie tylko dlatego, że zakładając konto u bukmachera, możesz liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Jest to konkurencyjna branża i może okazać się, że różni bukmacherzy oferują różne zakłady na te same wydarzenia. Co więcej, serwisy oferują często promocje podczas trwania imprez sportowych. Przed obstawieniem wybranego wydarzenia, koniecznie porównaj ceny kuponów u różnych bukmacherów. 

4. Mniej znaczy lepiej

Chociaż gracze często postępują inaczej, to jednak faktem jest, że im mniej selekcji na kuponie, tym większe szanse na wygraną. Szczególnie jeśli zależy Ci na dużych wygranych, nie stawiając dużych kwot. Jeśli zrobiłeś porządną analizę i planujesz postawić średnią kwotę na los, to lepiej postawić na mniej opcji.

5. Wybierz mniej oczywiste kierunki

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z bukmacherką lub chcesz się “przebranżowić”, wypróbuj mniej popularne sporty. Warto zwrócić uwagę na te sporty, które powstało dopiero niedawno i dopiero się rozwijają. Przykładem może być MMA, które jest stosunkowo nową dyscypliną. To mieszane sztuki walki, które za granicą znane są już od prawie 30 lat, w Polsce wciąż jednak niewiele osób interesuje się tym sportem. To sprawia, że konkurencja wśród obstawiających nie jest duża.

6. Zrozum obstawianie

Ostatni krok, choć może wydawać się naturalny, to dla początkujących może być on jednak nie tak oczywiste. A to ważne, by dokładnie zrozumieć, na czym polegają poszczególne opcje i dla danego wydarzenia wybrać tę, która najbardziej do niego pasuje. A obstawiać można przecież nie tylko na wygraną i wygraną. Chociażby w piłce nożnej do wyboru jest wiele zakładów, na przykład na handicap czy liczbę goli. 

Sześć kroków do tego, by wygrywać w zakładach – podsumowanie

Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, aby zwiększyć swoje szanse w zakładach. Doświadczenie i zrozumienie ich działania pomogą Ci w lepszym obstawianiu. Pozbycie się sentymentu do wybranych sportowców i drużyn sprawi, że będziesz jaśniej myśleć. 

Powiązane