banner-onlineksyno
Menu

Automat Mad Mad Monkey

Ten slot to wyjątkowo przyjemna gra, z atrakcyjną, kolorową grafiką, w której występują dzikie egzotyczne zwierzęta, takie jak małpy, węże, papugi, a także klasyczne symbole z literami i cyframi A, Q, K, J, 9 oraz 10, a także orzechy kokosa, banany i fistaszki. Ta gra jest szczególnie lubiana przez graczy ze względu na dużą liczbę paylines, która wynosi aż 50. Użytkownik dowolnie może zwiększać liczbę linii, które są aktywne, rozpoczynając od jednej. Liczbę aktywnych w danym momencie linii, które gwarantują wygraną, można zobaczyć po lewej stronie planszy. RTP Mad Mad Monkey wynosi dokładnie 95,4%. Bonus Mad Mad Monkey znajdziesz w poniższym artykule.

Grę charakteryzuje barwna oprawa graficzna z ilustracjami zwierząt, utrzymana w wyrazistych kolorach. Na zielonym tle, na którym zobaczysz charakterystyczne kształty bananów, a drewnianą planszę okalają egzotyczne rośliny. Co jakiś czas możesz także natknąć się na zabawną, szeroko uśmiechniętą małpkę, która wygląda zza krawędzi ekranu. To wszystko sprawia, że ten automat jest miłą odskocznią dla tych, którzy są zmęczeni mrocznymi grami rodem z horrorów.

Studio Nyx Gaming Group

Studio Nyx Gaming Group powstało w 1999 roku, a więc ma już na koncie ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży gier hazardowych. Od tego czasu zdobyło pokaźne uznanie oraz sympatię graczy. Siedziba graczy mieści się w Stanach Zjednoczonych, w Las Vegas, ale firma posiada także oddziały w Europie i Australii. W sumie zatrudnia ponad 350 osób, którzy pracują na sukces marki. Są w nich profesjonalni programiści, graficy komputerowi, którzy dbają o wysoki poziom wypuszczanych na rynek gier. W katalogu Nyx Gaming Group znajduje się ponad sześćset gier! Użytkownicy mogą wypierać spośród tytułów takich jak King Kong: Island of Skull Mountain, Queen of Nile III czy Gulliver’s Travels.

Oprócz automatów, Nyx Gaming Group produkuje także gry typu poker, bingo, loterie i zdrapki i tym podobne. Ich tytuły dostępne zarówno w wersji na komputery, jak i telefony komórkowe. Możesz zatem spróbować slotów z tego studia na swoim smartfonie! Automaty i sloty od Nyx Gaing Group znajdują się u ponad 170 operatorów z całego świata, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem ich produkcji.

Fabuła gry

W Mad Mad Monkey masz okazję przeżyć prawdziwą przygodę w dżungli, w otoczeniu egzotycznej roślinności oraz dzikich zwierząt. W rozgrywce towarzyszyć będzie Ci urocza małpa z szerokim uśmiechem. Co jakiś czas zaskoczy cię ona, wyskakując zza granicy monitora. Na planszy o wielkości 5 × 4 znajdziesz symbole jednoznacznie kojarzące się z tropikami, są na nich między innymi tytułowa małpa, a także wąż, czy papuga. Są to najwyżej premiowane symbole. Dziką kartą jest właśnie małpa, a Scatterem kolorowa karta z napisem Mad Mad Monkey. To właśnie ona uruchamia rundy bonusowe i pomnaża darmowe spiny. Dokładną legendę opisującą licznik znajdziesz w przejrzystej instrukcji. Tam też znajdziesz informacje o stawkach poszczególnych kart.

Jeśli trafisz układ, w którym pojawi się małpka, Twój wynik także zostanie podwojony. Najwyższą kartą w tym automacie jest ta, na której znajdziesz banana. W grze występuje aż 50 zwycięskich linii, ich dokładny przebieg także znajdziesz w tutorialu. Możesz sam zmieniać liczbę aktywnych linii, od 1 do 50. Licznik znajdziesz po lewej oraz prawej stronie planszy. Każdej wygranej towarzyszy animacja, szczególnie efektowna jest ona wtedy, gdy w zwycięskim układzie znajdzie się małpa.

Bonus Mad Mad Monkey

Bonus Mad Mad Monkey pozwala wygrać dodatkowe spiny. Aby je dostać, trzeba trafić na symbol Scatter, czyli kartę z żółtym tytułem gry na tle egzotycznego krajobrazu. Liczba darmowych spinów zależy od ilości numeru kart. Za dwie, gracz otrzyma dwa spiny, za trzy – cztery, a za 5 trafionych Scatterów, użytkownik dostanie aż 400 dodatkowych obrotów! Wypatruj zatem tej wyjątkowej karty!

RTP Mad Mad Monkey

RTP Mad Mad Monkey wynosi 95,4%. Najniższa kwota, którą możesz postawić do 0,01, a najwyższa 5 kredytów.

Jak grać na tym automacie

Aby spróbować gry na tym slocie, znajdź kasyno online, które posiada go w swojej ofercie. Zwróć przy tym uwagę, czy proponuje ono dodatkowe bonusy, np. darmowe sloty czy środki za wpłatę depozytu. Możesz wtedy jeszcze bardziej zwiększyć swoją szansę na wygraną. Ten automat nie posiada rozbudowanego intro, zatem gra zacznie się szybko i od razu będziesz mógł ruszać z obrotami. Na planszy o pięciu bębnach i czterech rolkach, zobaczysz ilustracje egzotycznych zwierząt, owoców, a także klasyczne karty A, Q, K, J, 9 i 10. To właśnie te ostatnie są najniżej premiowane. Najwyższe wygrane zapewniają karty z bananami oraz papugą. Jeśli trafisz na pięć takich kart, to otrzymasz aż 400 kredytów.
W grze możesz otrzymać darmowe spiny, w tym celu musisz uzyskać karty z żółtym tytułem gry na tle egzotycznego krajobrazu. Dziką kartą na tym automacie jest ta z ilustracją małpki.

Plansza gry Mad Mad Monkey. Bonus Mad Mad Mad to darmowe spiny, a RTP Mad Mad Monkey wynosi ponad 95%.

Małpę będziesz zresztą widział całkiem często na ekranie, szczególnie jeśli w zwycięskim układzie pojawi się jej symbol. Odtańczy wtedy kilka zabawnych figur, co jakiś czas będzie także figlarnie uśmiechała się do Ciebie, pojawiając to tu, to tam. Najniższą kwotą, którą możesz postawić, jest 0,01, zaś najwyższą 0,5 kredytów. Możesz także włączyć funkcję Autoplay, która będzie wykonywała kolejne obroty za Ciebie. Co więcej, w grze jest aż 50 zwycięskich układów, które możesz aktywować w zależności od swoich upodobań. O tym, które paylines są aktywne w danym momencie, dowiesz się z liczników po obydwu stronach planszy.

Wypróbuj gry Mad Mad Monkey za darmo! Dzięki nam możesz zobaczyć, jak wygląda ta maszyna, bez konieczności wpłacania środków na depozyt. Ba! Nie musisz nawet rejestrować się w kasynie, wystarczy uruchomić slot, tylko tyle!

FAQ – czyli najczęstsze pytania o grę i bonus Mad Mad Monkey

Jaki jest bonus Mad Mad Monkey?

Bonus Mad Mad Monkey to darmowe spiny. Użytkownik może otrzymać od dwóch do nawet czterystu darmowych spinów! Darmowe spiny uruchamia Scatter z żółtym napisem.

Czy w grze jest Wild Card?

Tak, w tej grze jest Wild Card, jest to symbol z małpą.

Ile wynosi RTP Mad Mad Monkey?

RTP Mad Mad Monkey wynosi 95,4%. Jest ono zatem na całkiem niezłym poziomie.

Jak zdobyć bonus Mad Mad Monkey?

Aby zdobyć darmowe spiny, musisz trafić na jak największą liczbę Scatterów, czyli symboli z żółtym tytułem gry.