banner-onlineksyno
Menu

Najlepsze sloty – sierpień 2023

www.onlineksyno.com - Najlepsze sloty - sierpień 2023

W poprzednim artykule przygotowaliśmy dla Was recenzję najlepszego kasyna na sierpień 2023, czyli serwisu My Empire. Jako, że sierpień rozpoczął się już na dobre, mamy nadzieję, że wykorzystujesz ciepłe dni wakacji, które nieuchronnie mają się ku końcowi. W dzisiejszym wpisie, przygotowaliśmy przegląd najlepszych slotów, które mają swoją premierę w tym miesiącu. Dowiesz się z niej, na jakie propozycje od typowych studiów warto zwrócić uwagę. Kto wie, może któryś z tych tytułów okaże się dla Ciebie szczęśliwy? Jeśli jeszcze nie byłeś na urlopie, być może poniższe tytuły sprawią, że uda Ci się wygrać przyjemną sumę na krótkie wakacje. Poniżej przedstawiamy najlepsze według nas sloty na sierpień 2023.

Najlepsze sloty – sierpień 2023

Hugo Legacy

Kto z Was nie kojarzy gry telefonicznej Hugo, która zdobyła ogromną popularność w Polsce na początku lat dwutysięcznych? W grze Hugo Legacy, macie szansę zagrać z słynnym, duńskim trollem ponownie. Hugo Legacy to gra wyprodukowana przez firmę Play’n Go. Nawet jeśli nie jesteś ogromnym fanem gier kasynowych, to z pewnością znasz to studio. To jeden z najpopularniejszych, ale i najlepszych producentów automatów na świecie.

Gra osadzona jest oczywiście w uniwersum Hugo. Na symbolach znajdziesz zatem wiele postaci zapożyczonych z oryginalnej historii. Jest tam Scylla, Don Croco, Fernando i Jean Paul. Znajdziesz w niej sztabki złota, dynamit i diamenty. A to wszystko okraszone przyjemną muzyką. RTP tej gry jest zmienne, od 84.20% do 96.30%, zmienność jest średnia. Slot ma planszę 7×7, a postawić w niej możesz już od 0.10 do nawet 100.00 EURO.

W grze można zatem spodziewać się średniego ryzyka z ponadprzeciętnymi nagrodami. Przyjemna szata graficzna czyni ją slotem, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę w nadchodzących tygodniach.

Witches Tome

Kolejna doskonała gra na naszej liście, która swoją premierę będzie mieć w sierpniu to Witches Tome. Jej producentem jest firma Habanero, która w swoim portfolio ma między innymi tytuły takie jak Egyptian Dreams Deluxe, Wealth Inn czy Mystic Fortune Deluxe. To uznana firma, której sloty znajdziesz w wielu kasynach internetowych.

Gra o której mowa, to Witches Tome. Jak nietrudno zgadnąć jej tematem jest świat czarownic. Nic dziwnego, że estetyka slota jest nieco upiorna. W tle znajdziesz tytułowe czarownice w magicznej scenerii. Na symbolach zaś graficy umieścili niezbędne atrybuty wiedźm, takie jak magiczne eliksiry czy tajemnicze diamenty. 

Ogromnym plusem slota jest możliwość zdobycia dodatkowych darmowych spinów. RTP tej gry jest powyżej przeciętnej, a mianowicie można je ustawić nawet na 98.12%. Do tego wygrać można aż 7307x, co jest naprawdę wysoką wartością, jeśli chodzi o potencjalne wygrane. Oczywiście przy tak wysokim zwrocie dla gracze trzeba było się liczyć z tym, że zmienność także jest wysoka.

Mimo wszystko, to doskonały slot na nadchodzące dni. Szansa na wysokie wygrane i ciekawy temat to główne zalety tej gry od świetnego studia.

Rich Roll Lust for Gold

Jeśli należysz do tych, którzy w te wakacje nie mieli jeszcze okazji odpocząć na urlopie, to gra Rich Roll Lust for Gold, może być idealnym wyborem. To automat, który swoją premierę będzie miał w tym miesiącu. Już z samej ilustracji tego slota można wyciągnąć wniosek, że będzie to gra o charakterze przygodowym. Jej bohaterem będzie pirat, a akcja toczyć się będzie na tajemniczych wyspach. Twórcą gry jest studio Playtech, które słynie z świetnej jakości automatów.

Jak wiadomo z opisu gry, jej RTP wynosić będzie 95.89%, a zmienność będzie wysoka. To idealny automat do niskich stawek, pochodzący od doskonałego producenta, dlatego też postanowiliśmy o nim wspomnieć.

Najlepsze sloty – sierpień 2023 – podsumowanie

Mamy nadzieję, że wypróbujesz przedstawione przez nas najlepsze sloty na sierpień 2023, które według naszego uznania zasługują na ten tytuł. Kto wie, być może okaże się, że któryś z nich dołączy do listy Twoich ulubionych gier?

Powiązane