banner-onlineksyno
Menu

Nowe sloty Play’n Go – wrzesień 2022

Nowe sloty Play'n Go - wrzesień 2022

Wrzesień to dla wielu czas, w którym podejmowane są nowe plany, wyznaczane cele, powraca się do pewnej rutyny i regularnych obowiązków. W pewnym sensie okres ten przypomina tygodnie po Nowym Roku, kiedy także rozpoczyna się najróżniejsze postanowienia i wchodzi nie jako “‘na nowo” w codzienność po świątecznym okresie. Nic dziwnego, że także dla producentów oprogramowania i gier kasynowych, wrzesień to okres wytężonej pracy. To moment, w którym po okresie ulropowym, wraca się do projektowania i wdrażania kolejnych fenomelnalnych gier. W tym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej nowościom od formy Play’n Go. Poznaj z nami nowe sloty od Play’n Go na wrzesień 2022. 

Nowe sloty od Play’n Go – wrzesień 2022

The Mount M

Slot The Mount M swoją premierę miał zaledwie kilka dni temu, bo 8 września. Jego bohaterem jest mamut, czyli wymarły gatunek, który zamieszkiwał Ziemię w czasie epoki lodowcowej. I to właśnie klimat epoki pełnej lodu i zimna będzie Ci towarzyszył podczas gry na tej maszynie. Slot został zaprojektowany z dbałością o każdy detal, a mamut, choć ogromny, wydaje się przyjaznym stworzeniem. Nowe sloty od Play’n Go na wrzesień 2022 zdecydowanie zapewniają wysoką dawkę wrażeń, dzięki świetnie dobranej tematyce.

The Mount M to video slot z pięcioma rolkami, który wyróżnia fantastyczna animacja i który został napakowany doskonałymi rozwiązaniami. W grze odblokowywać możesz kolejne bębny, zdobywając kartę Wild. Play’n Go daje także szansę na zdobycie darmowych spinów, a tym samym zwielokrotnienie możliwości wygranej. RTP tej gry wynosi 96,20, a maksymalna wygrana może dojść do x13,000.

Chociaż wielu z nas desperacko próbuje wykorzystać ostatnie dni lata, Play’n Go pokazuje, że zimowy krajobraz także może być atrakcyjny i dawać przyjemność. Jeszcze większą przyjemność może sprawić wygrana na automacie The Mount M.

Champions of Mithrune

Jak wspomnieliśmy, nowe sloty od Play’n Go zdecydowanie zaskakują motywami. Gra Champions of Mithrune to propozycja z kategorii superbohaterów. Ten automat to epicka wręcz historia o królestwie Mithrune, które jet w niebezpieczeństwie. Dark Lord Duran chce wykorzystać czarną magię do jego przejęcia i całkowitego podporządkowania. W obronie królestwa staje kilkoro bohaterów, do których możesz dołączyć także Ty, aby ochronić je przed klęską.

Champions of Mithrune to fantastyczna opowieść, której częścią możesz stać się także Ty. Każdy z super bohaterów ma unikalne moce, które będą użyteczne w walce z Lordem Duranem, a przy okazji pozwolą Ci odblokować kolejne, atrakcyjne funkcje w grze. Slot jest wypełniony dodatkowymi rozwiązaniami, począwszy od darmowych spinów, na wbudowanej mini grze kończąc. Jest to zatem absolutnie kompletna gra, w której jeteś częścią większej historii i możesz poczuć się jak w fantastycznej opowieści. A całemu doświadczeniu towarzyszy oczywiście szansa na zdobycie wygranej.

Na wyróżnienie zasługuje także grafika tego automatu, który dopełnia całość doświadczeń. RTP tego automatu wynosi 94,25% i pomimo krótkiej obecności na rynku, automat ten zdobył już całkiem wysoką pozycję w rankingach. Maksymalna wygrana wynosi x7,500. Automat ten znajdziesz między innymi w kasynach 22Bet czy Betsafe.

Nowe sloty od Play’n Go – podsumowanie

Opisane przez nas nowe sloty to ostatnie propozycje od studia Play’n Go, które słynie z automatów dopracowanych w każdym szczególe. Powyższe tytuły, choć odmmienne w tematyce, łączy dosknała grafika i interesujący tematy przewodnie, tak różne od motywów wielu gier wypuszczanych w ostatnim czasie przez konkurencję. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia ze slotami, zapraszamy Cię do zapoznania sie z naszymi wcześniejszymi postami, dotyczącymi kasyn online. Dowiesz sie z nich, czym sa kasyna online, i jakie są zalety oraz wady kasyn online. Jeśli nowa oferta Play’n Go wzbudziła Twoje zaintersowaie tym studiem, sprawdź naszą recenzję tego producenta. Dowiesz się z niej więcej na temat studia Play’n Go, jego historii i wyznawanych wartości. Ponadto sprawdzisz także inne gry, opracowane przez nie w ostatnim czasie.

Powiązane