banner-onlineksyno
Menu

Nowe sloty Realistic Games

Nowe sloty Realistic Games Kasyno Polska

Nasz ostatni artykuł poświęciliśmy na krótkim wprowadzeniu do gry w kasynach online. Jeśli przeczytałeś lub przeczytałaś go z zainteresowaniem, bo nie masz jeszcze dużego doświadczenia z grą w kasynach, z pewnością ten artykuł również będzie dla Ciebie pomocny. Opisujemy w nim nowe sloty od firmy Realistic Games. To jedno z bardziej popularnych studiów, które tworzy sloty dla kasyn online. Siedzibą tej firmy jest angielskie miasto Reading. Działa ona już od 2002 roku ma zatem 20 alt doświadczenia w branży. Jeśli na liście producentów gier w kasynie zobaczysz Realistic Games, to wiedz, że dobrze trafiłeś!

Nowe sloty Realistic Games

Gorilla Riches

Nie trzeba znać angielskiego, żeby domyślić się, że bohaterem tej gry będzie nie kto inny a… goryl! Gorilla Riches to atomat, który swoją estetyką nawiązuje do dżungli, a na symbolach znajdziesz egzotyczne zwierzęta. Ten pięciorolkowy automat ma aż 1024 linie wygrywające, a ponadto możesz w nim zgarnąć darmowe spiny do wykorzystania w kolejnych rundach! Aby je aktywować, musisz zdobyć co najmniej trzy symbole typu Scatter. Ponadto, w grze są także symbole Wild z mnożnikami do 4x. 

Gorilla Riches to nowy i świeży slot od Realistic Games, bo został wydany w ostatni dzień marca 2022 roku. Jest dostępny w 17 językach, ma wersję również na urządzenia mobilne. Gra jest zatem przystosowana do używania na różnych urządzeniach. To może być szczególnie atrakcyjne dla tych z Was, którzy wolą mobilne wersje kasyn. Rozwiązania techniczne, wraz z przyjemnym motywem przewodnim, tworzą z Gorilla Riches slot wart zainteresowania.

Mice ‘n’ Easy

Nowy slot od Realistic Games – Slot Mice ‘n’ Easy –  to jedna z tych gier, które przenoszą do czasów klasycznych automatów z trzema rolkami i jedną linią wygrywającą. Tak własnie jest w przypadku gry Mice ‘n’ Easy, która jest przykładem klasycznych “owocków”. Na symbolach znajdują się bowiem winogrona, arbuzy i inne owoce. Cała plansza nawiązuje stylem to ery przed cyfrowej.

RTP tego slotu wynosi 95,64%, co jest stosunkowo wysokim współczynnikiem. Pomimo nieskomplikowanego designu jest to gra bardzo przyjemna w odbiorze, szczególnie dla tych, którzy nie przywiązują dużej wagi do grafiki. Wszelkie istotne informacje zostały odpowiednio wyeksponowane, a zrozumienie zasady działa tego slotu, powinno być błyskawiczne. Gra ta ma już kilka miesięcu, jej premiera miała bowiem miejsce jeszcze w 2021 roku. 

Robert Lee, jeden z dyrektorów Realistic Games określił Mice ‘n’ Play jako “slot prosty, ale angażujący, który z pewnością przypadnie do gustu ze względu na atrakcyjne funkcje, jakie zostały w niego wbudowane, oraz jasny layout gry”.

6 Appeal Extreme

Gra 6 Appeal Extreme to unowocześniona wersja klasycznego slota 6 Appeal Deluxe. To jedna z popularniejszych gier od Realistic Games, która została wydana w 2014 roku. To wydanie charakteryzuje się wyższym RTP, które wynosi aż 96,33%. Twórcy postanowili także podnieść maksymalną możliwą wygraną, która wynosi w tym przypadku 6,666x stawki.

6 Appeal Extreme ponownie nawiązuje grafiką do tradycyjnych kasyn. Na symbolach znajdują się kostki, a ich wartość zależy od liczny oczek na kostkach. Grafika, choć z pozoru zwyczajna, pozwala przenieść się myślami do klasycznego kasyna pełnego eleganckich stołów z zielonym obiciem i drogich dekoracji. Jeśli chcesz się poczuć jak w jednym z filmów o James’ie Bondzie, to 6 appeal Extreme może być idelnym wyborem.

Jeśli kiedykolwiek grałeś w 6 Appeal Deluxe, to nie możesz przejść obojętnie obok jej unowocześnionej wersji. Sam przetestuj, czy młodszy brat klasycznego automatu zmienił się na lepsze!

Nowe Sloty Realistic Games – podsumowanie

Realistic Games poważnie podchodzi do swojej pracy i wypuszcza przemyślane automaty w odstępach kilku miesięcy. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas propozycje – nowe sloty od Realistic Games – zainteresują Cię i zainspirują do odkrywania kolejnych perełek tej firmy, która ma w swoim portfolio wiele fantastycznych gier.

Powiązane