banner-onlineksyno
Menu

Nowe zdrapki Lotto – 2022

onlineksyno.com - nowe zdrapki lotto 2022 - zdrapki online

Mamy nadzieję, że spędziłeś szampańskiego Sylwestra, a Nowy Rok rozpoczął się dla Ciebie doskonale. Jeśli jednym z Twoich noworocznych postanowień jest wzbogacenie się, z pewnością zainteresują Cię nowe zdrapki od Lotto. Totalizator sportowy Lotto regularnie wypuszcza nowe zdrapki, które od lat cieszą się nieustannym zainteresowaniem. W ofercie Lotto znajdziesz nowe zdrapki, dzięki którym możesz stać się szczęśliwym wygranym przyjemnej sumy! Sprawdź nasze propozycje i sam zadecyduj, którą zdrapkę wybrać. Nowoczesne zdrapki dostępne są nie tylko w stacjonarnych punktach, ale również w Internecie! To oznacza, że możesz kupić online i zdrapać zdrapki wirtualnie, a tym samym uzyskać natychmiastową informację o wygranej!

Nowe zdrapki Lotto

Maxi Cash Party

Jak sama nazwa wskazuje, to wyjątkowa, imprezowa zdrapka, w której możesz zdobyć maxi wygraną. Najwyższa możliwa wygrana to aż 500 tysięcy złotych, a nakład zdrapek Maxi Cash Party wynosi cztery miliony. Nowe zdrapki wypuszczane przez Lotto nawiązują często do aktualnych wydarzeń, czy okresu w roku, nic dziwnego, że Totalizator postawił tym razem na zdrapkę w imprezowym stylu. Na kartoniku znajdują się fajerwerki i to właśnie symbole fajerwerków trzeba zdrapać, aby odkryć wygrywające liczby. Twoje liczby zostały zakryte pod symbolami dolarów.

Koszt zdrapki Maxi Cash Party to 10 zł. Wersję demo można wypróbować na stronie Lotto. Wystarczy kliknąć przycisk Wypróbuj i skorzystać z myszki. Kursor zamieni się wtedy w złotą monetę, dzięki czemu będziesz mieć wrażenie, że zdrapujesz realny kartonik!

Zielona Kasa

Zdrapka Zielona Kasa to kolejna nowa zdrapka od Lotto, która miała swoją premierę 21 grudnia, a więc kilkanaście dni temu, przed samymi świętami. Nic dziwnego, główna wygrana w niej wynosi 200 000 zł, a komu nie przydałby się taki zastrzyk gotówki przed Bożym Narodzeniem? Jak można było się domyślić, głównym kolorem na kartoniku jest zielony, a design zdrapki nawiązuje do wyglądu banknotów jednodolarowych z charakterystyczną ramką z ornamentami i motywami liści.

Cena losu wynosi zaledwie 5 zł, a Totalizator Sportowy przewidział w niej aż trzy główne wygrane. Do zdobycia, na ten moment, wciąż są wszystkie trzy! Kilkudziesięciu szczęśliwcom udało się wygrać kwoty w wysokości 1000 zł i mniejsze. Z ocen na stronie Lotto wynika, że jest to jedna z ulubionych zdrapek wydanych przez Totalizator w ostatnim czasie. Świadczy o tym wysoka liczba polubień tej właśnie gry.

Plaster Miodu

Osobom, które tęsknią za latem, z pewnością spodoba się, utrzymana w słonecznych barwach, nowa zdrapka Lotto – Plaster Miodu. Sam producent promuje ją jako grę, w której wygrane są słodkie jak miód. I nie przesadza! Totalizator przewidział bowiem w niej aż cztery główne wygrane o wysokości 200 000 zł każda! Cena losu to 5 zł, co oznacza, że za niewysoką cenę, masz możliwość zgarnięcia przyjemnej wygranej.

Na zdrapce dominuje żółta kolorystyka, znajdziesz na niej pszczółki i ogromny ul, na którym znajdują się tytułowe plastry miodu. Trzeba zdrapać, żeby poznać wygrane. To kolejna gra, która jest chętnie wybierana przez fanów tej formy rozrywki. Uroczy, niemal letni projekt zdrapki i aż cztery główne wygrane sprawiają, że gracze do niej wracają. Kto wie, być może to właśnie pszczoły okażą się dla Ciebie szczęśliwym owadami? To w końcu drogocenne stworzenia, niezwykle ważne dla środowiska!

Nowe zdrapki Lotto – podsumowanie

Nowe zdrapki Lotto są niezwykle różnorodne, dlatego z pewnością każdy znajdzie tytuł idealny dla siebie. Oferują różne wysokości i liczby wygranych, a przede wszystkim kuszą atrakcyjnym wyglądem! Zdrapka zapewnia duże emocje i rozrywkę, a przy okazji może okazać się szczęśliwym zakupem i przynieść Ci znakomitą wygraną! Są one powszechnie dostępne w punktach Lotto, kioskach i innych miejscach, które posiadają produkty Lotto. Sprawdź nasz przewodnik po zdrapkach, żeby dowiedzieć się więcej, na temat tego, jak działają, jak z nich skorzystać i gdzie kupić nowe zdrapki Lotto.

Powiązane