banner-onlineksyno
Menu

Nowe zdrapki Lotto – Październik 2022

Nowe zdrapki Lotto - październik 2022

W ostatnim artykule zajęliśmy się tematem kasynowych aplikacji mobilnych i przedstawiliśmy ich wady oraz zalety. Dzisiaj pragniemy opisać dla Was nowe zdrapki, które pojawiły się w ofercie Lotto w ostatnim czasie. Zdrapki to jeden z Waszych ulubionych tematów. Nic dziwnego, nowe zdrapki od Lotto na październik 2022 prezentują się niezwykle interesująco. Znajdziesz pośród nich klasyczne zdrapki Lotto, jak i wyjątkową zdrapkę z Robertem Lewandowskim!

Nowe zdrapki Lotto – Październik 2022

Wygrywamy

Robert Lewandowski bije ostatnio rekordy popularności ze względu na transfer do FC Barcelona. Nic dziwnego, że Lotto zaprosiło właśnie tego niesamowitego sportowca do współpracy przy jednej ze zdrapek. Zdrapka Wygrywamy swoją premierę miała zaledwie 6 października, a już dwóm szczęśliwcom udało się zdobyć główną nagrodę, która w tej grze wynosi 500 000 zł. Nadal zatem masz szanse na główną wygraną, bądź jedną z niższych wygranych, które także są niczego sobie!

Jako że głównym bohaterem zdrapki jest sam Robert Lewandowski, nie widzi jego obecność na kartoniku. Aby poznać zwycięskie liczby, musisz zdrapać symbole zakryte nadrukowaną piłką. Poczuj emocje jak przed rzutem karnym i wypróbuj swoich sił w zdrapce Wygrywamy. Cena zdrapki wynosi 10 zł i można ją nabyć online albo w punktach Lotto.

Lawendowe 9

Nowe zdrapki Lotto są niezwykle różnorodne. Podczas gdy pierwsza propozycja miała typowo sportowy charakter, zdrapka Lawendowe 9 to urocza zdrapka, której grafika została utrzymana w pastelowych kolorach. Główna wygrana w niej wynosi 200 000 zł i można ją zdobyć aż sześć razy! Jej koszt wynosi 5 zł, a każdy kupon to aż dziesięć szans na wygraną. Czy dziewiątka okaże się szczęśliwą cyfrą? Oby tak, bo to właśnie dziewiątki należy szukać na zakrytych polach. Co więcej, wygrane sumują się – a niektóre wygrane, w zależności od znalezionego symbolu – mnożone są dwukrotnie! 

Zdrapka Lawendowe 9 została wypuszczona na rynek 13 października, a więc zaledwie kilka dni temu. Zastanawiasz się nad pakietem zdrapek? Zrób komuś doskonały prezent, którego cechą wspólną będzie tytułowa dziewiątka i dobierz to zestawu zdrapkę z RL9, czyli Robertem Lewandowskim! Trzymamy kciuki, żeby dziewiątka była dla Was szczęśliwa!

Srebro i Złoto

Zdrapka Srebro i Złoto to atrakcyjna wizualni gra, która pozwala wygrać nieco mniej niż inne nowe zdrapki, bowiem jej główna wygrana to 250 000 zł. Gra będzie mieć premierę 20 października, zatem na dzień dzisiejszy, wszystkie główne nagrody są jeszcze w grze! W loterii przewidziano aż osiem milionów losów, a pula wygranej wynosi 22 958 000 zł.

Na kartoniku znajdziesz, jak sugeruje tytuł zdrapki, złote i srebrne gwiazdy. O wygranej dowiesz się, ścierając symbole ukryte za złotymi dolarami. Srebro i Złoto możesz zakupić zarówno online, jak i w kolekturach Lotto. Cena pojedynczego losu to 5 zł.

I ♥ NEON CASH

Na październik zaplanowano także jeszcze jedną premierę, a mianowicie zdrapkę I ♥ Neon Cash, którą to nazwę można odczytać także jako I love Neon Cash. Gra będzie dostępna do kupna od 31 października, a zatem to idealna propozycja na świętowanie halloween. Wygląd zdrapki, jak sugeruje jej tytuł, jest mocno dyskotekowy. Na czarnym tle znajdziesz kontrastowe kolory, różowy i żółty, a wyniki zostały ukryte za symbolami gwiazdek.

W tej zdrapce wygrać można 200 000 zł, a dostępnych nagród o takiej wartości jest aż 6. To oznacza, że szansa na wygraną jest dosyć spora. Operator planuje wypuścić dziewięć milionów losów, a każdy z nich kosztować będzie 5 zł.

Nowe zdrapki Lotto – Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasz przegląd zdrapek zainspiruje Cię do wypróbowania któregoś z przedstawionych w nim tytułów. Jak widzisz, wybór jest spory, a Lotto zadbało o różnorodność gier i ich motywów. Życzymy Ci, oczywiście, najwyższych wygranych, chociaż jesteśmy przekonani, że zastrzyk gotówki w postaci kilku czy kilkunastu tysięcy złotych także będzie dla Ciebie miłą niespodzianką!

Powiązane