banner-onlineksyno
Menu

Obstawianie meczów – co warto wiedzieć

Obstawianie meczów - co warto wiedzieć - (www.onlineksyno.com)

W poprzednim artykule poruszyliśmy ważny temat przegranych i poczucia porażki podczas obstawiania zakładów bukmacherskich. Zapoznaj się z nim, aby wiedzieć, jak radzić sobie w przypadku ewentualnej przegranej. Dzisiaj mamy dla Was przyjemniejszy temat dotyczący obstawiania meczów sportowych. Dowiesz się z niego, czy obstawianie meczów jest warte świeczki i co warto wiedzieć, obstawiając mecze. Kibic sportowy już od dłuższego czasu może zarabiać na swoim hobby – swoich przewidywaniach w wyścigach, meczach albo innych zawodach, dzięki zakładom bukmacherskim. Wykorzystując tę usługę, możesz obstawiać wynik meczu, wyścigu albo dowolnego rodzaju wydarzenia sportowego.

Obstawianie meczów – co warto wiedzieć

Różne rodzaje zakładów

Dużą rolę przy obstawianiu meczów odgrywa kurs bukmacherski. Każdy kurs składa się z pary liczb, a odzwierciedla prawdopodobieństwo lub szansę danego wydarzenia. Na przykład, jeśli drużyna rozgrywająca u siebie ma kurs 1,4 to oznacza, że bukmacher wierzy w jej zwycięstwo. Niski kurs na zwycięstwo danej drużyny albo zawodnika oznacza, że bukmacher uważa, że jest ona faworytem w danym spotkaniu.

Analogicznie wysoki kurs wskazuje, że dana drużyna albo zawodnik ma mniejsze szanse na zwycięstwo w takim wydarzeniu.

Gdy dokonasz właściwego wyboru, otrzymasz wynagrodzenie po kursie zgodnym z kuponem. Często można znaleźć sytuacje, w którym kursy bukmacherskie są wyższe aniżeli prawdopodobieństwo i wtedy jest to dobry moment na postawienie zakładu. Powszechnie to się nazywa „promocją”. Warto także wspomnieć, że w grę wchodzą różne strategie obstawiania meczy, takie jak stosowanie zakładów bezpiecznych czy gry „na czas”.

Odpowiedni bukmacher

Aby móc postawić zakład, trzeba mieć zaufanie do właściwego bukmachera. Powinieneś przejrzeć i porównać kilka ofert dostępnych na rynku, aby wybrać tę, która będzie najbardziej korzystna dla Ciebie. Wybierając zakłady, zawsze uważaj, aby postawić je na legalnym portalu bukmacherskim lub stronie bukmacherskiej, która rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Wielu bukmacherów oferuje świetne promocje dla nowych graczy. Warto zwrócić uwagę na to, czy wybrany serwisów daje jakieś prezenty podczas rejestracji.

Upewnij się, że portal, w którym chcesz założyć konto posiada licencję na prowadzenie działalności hazardowej i czy jest legalny. Takich informacji szukaj w stopce serwisu lub w jego regulaminie. Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi zapisami regulaminu i upewnij się, że je rozumiesz. Podobnie w przypadku odebrania bonusu, sprawdź, jakie są warunki jego użycia i ile masz czasu na jego wykorzystanie.

Co oznacza “12” przy obstawianiu meczów

Zakład 12 to jeden z rzadko spotykanych rodzajów zakładów typu podwójna szansa. W zakładach 12 decydujemy się na zakłady, w których zakładamy, że mecz zostanie wygrany przez gospodarza lub gościa. Gdy obstawiamy zakład 12, wybieramy dwa z trzech możliwych wydarzeń z pominięciem remisu. Umożliwia to możliwość uzyskania niższych kursów, ale większej pewności co do wyniku.

Kursy oferowane w zakładach 12 nie należą do wysokich, jednak są nadal konkurencyjne w porównaniu do innych rodzajów zakładów. Wielu bukmacherów oferuje kursy w okolicach 1.09 – 1.20, a niektórzy bardzo rzadko oferują kursy w okolicach 1.35.

Użycie zakładów 12 na stronach bukmacherów jest również stosunkowo proste. Sam koncept jest relatywnie prosty w porównaniu do innych rodzajów zakładów, dlatego nie jest tu wymagany żaden skomplikowany proces. Aby zawrzeć zakład 12, wystarczy wybrać jedną z trzech możliwych opcji wygranej, wybrać swój zakład i podać wysokość zakładu.

Niezależnie od poziomu doświadczenia z zakładami sportowymi, zakłady 12 są świetnym rodzajem zakładu, dzięki któremu można powalczyć o niską stawkę i uzyskać większą pewność co do wyniku. Zakłady te są szczególnie idealne dla osób odpowiedzialnych, które planują grać o niskie stawki, ale szukają pewnych kuponów.

Obstawianie meczów – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie są wspaniałym sposobem na to, żeby przeżyć ulubione sportowe wydarzenie podwójnie. Możesz czerpać radość z tego, że kibicujesz swojemu ulubionemu zespołowi albo zawodnikowi, ale także zyskać coś dodatkowo. Wymaga to jednak samoświadomości i poświęcenia w analizowaniu kursów i przygotowywaniu zakładu, by uniknąć ryzyka związanego z postawieniem zakładu.

Powiązane