banner-onlineksyno
Menu

Obstawianie tenisa w zakładach bukmacherskich

Obstawianie tenisa w zakładach bukmacherskich

W ostatnim artykule opisywaliśmy dla Was najlepsze sloty od studia NYX Gaming Group, dzisiaj jednak skupimy się na zakładach. W ostatnim czasie tenis stał się dla Polaków niezwykle interesującym sportem, a to głównie dzięki sukcesom naszej rodaczki, Igi Świątek. Jeśli, podobnie jak wielu innych fanów zakładów, także i Ciebie zainteresowało obstawianie tenisa , to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Tenis to emocjonujący i widowiskowy sport, który ogląda się bardzo przyjemnie. Nic więc dziwnego, że wiele osób nie poprzestaje jedynie na oglądaniu transmisji. W punktach bukmacherskich zakłady na tenis obstawiane są bardzo często. 

Obstawianie tenisa – skąd wzięła się jego popularność?

Jednym z ważniejszych powodów obstawiania tenisa jest fakt, że takie zakłady mogą mieć tylko dwa wyniki a więc prawdopodobieństwo trafienia jest 50%. Ważną zaletą tenisa jest także fakt, że zawody odbywają się bardzo często i trwają przez prawie cały rok. Nie bez znaczenia jest także fakt, że obecnie mamy bardzo dobrych polskich tenisistów takich jak Iga Świątek czy Hubert Hurkacz, co również sprawia, że wiele osób im kibicuje i chętnie stawia zakłady.

Co trzeba robić, by trafnie obstawiać tenis?

Sprawą podstawową jest wiedza związana z tenisem. Warto podkreślić, że zasady rządzące tym sportem wcale nie są proste i nieco różnią się zależnie od turnieju oraz od tego czy grają kobiety czy mężczyźni. Rozgrywki mogą mieć następującą postać: singiel, debel albo mikst. Zdecydowanie jednak najczęściej obstawiane są rozgrywki, gdzie gra przeciwko sobie dwóch zawodników. Zakłady można stawiać zarówno przed meczem jak i w trakcie jego trwania. 

Wbrew pozorom tenis nie jest łatwą dziedziną do obstawiania. To jaki będzie wynik zależy od przeciwnika, aktualnej formy, pogody a także od rodzaju nawierzchni. Ilość zakładów jakie można wybierać w tenisie jest naprawdę duża. Najwięcej osób obstawia zwycięstwo danego zawodnika ale można też postawić zakład na ilość gemów, asów serwisowych, ilość setów czy spróbować zgadnąć czy dany zawodnik wygra chociaż jednego seta. Z całą pewnością aby móc wygrywać w zakładach na tenis trzeba oglądać wiele transmicji i samodzielnie wyciągać wnioski. Wspomagająco można oczywiście korzystać z typów dostępnych w internecie oraz śledzić statystyki. Jednocześnie należy pamiętać, że zawsze gra żywy człowiek a nie miejsce w rankigu. Tenis to sport, w których niespodzianki zdarzają się bardzo często.

Obstawianie tenisa – o czym warto pamiętać?

Cechą charakterystyczną tenisa jest fakt, że mecze bywają często przerywane z różnych względów. Czasem jest to zła pogoda, kontuzja zawodnika albo po prostu kręcz czyli rezygnacja jednego z zawodników z dalszej gry. W turniejach niższej rangi dość często zawodnicy odpuszczają sobie także mecz i nawet nie starają się go wygrać. Bywa też tak, że zawodnik celowo szybciej przegrywa drugiego seta by zaoszczędzić siły na seta numer trzy. Należy też być ostrożnym przy obstawianiu zwycięstwa zawodnika, który ma długą serię wygranych. Tenis doskonale pokazuje, że wszystko się może zdarzyć i taka osoba też kiedyś przegra, nawet z kimś dużo słabszym. 

Powiązane