banner-onlineksyno
Menu

Promocje Betsson na Maj 2022

Promocje Betsson na Maj 2022

Wiosna rozpoczęła się już na całego, a za miesiąc rozpocznie się kalendarzowe lato! Jeśli tak jak my, nie możesz doczekać się upalnych dni, sprawdź, jakie wyjątkowe promocje przygotowało Kasyno Betsson dla swoich klientów! W ostatnim artykule tłumaczyliśmy, czym jest progresywna metoda typowania. Jeśli zainteresowała Cię ta tematyka, Twoją wiedzę będziesz mógł wykorzystać właśnie w Betsson, które oprócz kasyna, oferuje także zakłady bukmacherskie!

Promocje w Betsson Maj 2022

Subskrypcja = Niespodzianki

Wzięcie udziału w tej promocji to chyba najprostszy sposób, żeby zyskać prezent! Jaki?  O tym dowiesz się po spełnieniu odpowiednich warunków, prezent będzie niespodzianką! Aby go otrzymać, należy zasubskrybować wiadomości email oraz SMS od kasyna Betsson i być zarejestrowanym klientem tego kasyna. Ta promocja Betsson ma charakter cykliczny, to znaczy, że powtarza się w każdym tygodniu. Rozpoczyna się w czwartek o godzinie 15:00 i trwa do środy. 

Aby otrzymać prezent, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości email oraz sms. Dodatkowym warunkiem udziału jest konieczność posiadania konta w Betsson, a także postawienie zakładów na minimum 40 zł w ciągu trzech ostatnich miesięcy. Jeśli spełnisz te wymagania, wiadomość o przyznaniu prezentu, otrzymasz po zakończeniu danego cyklu, czyli w czwartek.

Bonus przyznawany jest na konkretny automat, jej tytuł będzie niespodzianką. Będzie on ważny przez trzy dni, dlatego pamiętaj, aby zalogować się na swoje konto i odebrać oraz wykorzystać bonusowe środki! 

Jak wszystkie promocje, tak i ta promocja Betsson kiedyś się skończy. Promocja obowiązuje do końca 2022 roku, zatem masz jeszcze trochę czasu na jej zrealizowanie. Tylko nie zastanawiaj się za długo! Subskrypcja wiadomości od Betsson jest w końcu nie tylko źródłem dodatkowych korzyści, ale także i kopalnią informacji na temat innych promocji w kasynie!

Upalne Lato Spiny i Bonusback

Kolejna promocja Betsson nawiązuje do lata. Operator jest już wyraźnie w wakacyjnym nastroju, a wszystkim tym, którzy chcą poczuć podobny klimat, oferuje darmowe spiny na wybraną grę oraz bonusback.

Aby otrzymać 10 darmowych spinów, należy zapisać się na promocję w Betsson, a następnie obrócić minimum 135 zł w danej grze. O tym, jaka dokładnie gra bierze udział w promocji, dowiesz się na stronie. W każdym tygodniu jest to inny automat, a z promocji możesz skorzystać do trzech razy w ciągu jednego dnia. Cała lista slotów, które będą kwalifikowały się do promocji w każdym tygodniu, znajduje się na stronie Betsson w zakładce Promocje.

Kolejną atrakcją w tej promocji Betsson jest bonusback 10% do 450 zł. W tym przypadku do promocji włączają się dowolne tytuły w Kasynie na żywo w sobotę i niedzielę. Regulamin znajdziesz na stronie. Obydwie promocje Betsson trwają do 26 czerwca, a więc pospiesz się, żeby maksymalnie je wykorzystać!

Turniej Supersize

Betsson organizuje liczne turnieje, natomiast ten turniej jest wart wspomnienia ze względu na wysokość nagrody i liczbę uczestników. Jak sama nazwa wskazuje, jest to duży event, w którym pula nagród wynosi aż 125 000 zł w gotówce. Trwa aż miesiąc i kończy się 10 czerwca, a obecnie bierze w nim udział już ponad dwa tysiące graczy. O rozmiarze tego turnieju świadczy też fakt, że bierze w nim udział aż 2375 gier!

Aby dołączyć do tego turnieju, wystarczy zapisać się na stronie. Główna nagroda wynosi 25 000 zł, kolejna 12 5000 zł i trzecia 8 625 zł. Ranking dostępny jest w zakładce Promocje na stronie Betsson, podobnie jak cały regulamin udziału w turnieju. Turniej to idealna szansa na rywalizację z innymi graczami i niesamowite emocje.

Promocje Betsson – podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie wyjątkowych promocji i akcji, trwających obecnie w kasynie Betsson, zainteresuje Cię. Równocześnie trzymamy kciuki za Twoje poczynania i mamy nadzieję, że uda Ci się wygrać niesamowite nagrody! Kto wie, może część wygranej przeznaczysz na niezapomniane wakacje?

Powiązane