banner-onlineksyno
Menu

Sloty na Halloween 2022

Sloty na Halloween 2022 . 3x3 Hell Spin & Beetlejuice Megaways

Nasz ostatni artykuł poświęciliśmy różnym, prostym grom karcianym, natomiast dzisiaj przedstawimy Wam kilka doskonałych slotów, idealnych na nadchodzące tygodnie. Koniec października w wielu krajach kojarzyony jest z Halloween. W Polsce święto to także nie jest zupełnie obce. Z tego też powodu, chcieliśmy przedstawić Wam sloty w tematyce Halloween, które mogą być świetną rozrywką nie tylko na ten dzień, ale także i cały listopad. Większość z nich, utrzymana w nieco mrocnej estetyce, idealnie dopasuje się klimatem do otaczającej, jesiennej aury. Mamy nadzieję, że nasze sloty na Halloween okażą się dla Ciebie interesujące!

Sloty na Halloween

3×3 Hell Spin

Halloween kojarzone jest przede wszystkim z dyniami – latarniami, zwanymi po angielsku Jack O’lantern. Skąd taka nazwa? Prawdodpodobnie od imienia ducha, Jacka, będącego elementem irlandzkich legend. Obecnie, wycinanie dyni jest powszechne niemal na całym świecie. Dyniowa latarnia jest dla dzieci znakiem, że mogą zapukać do drzwi z prośbą o słodycze.

Nic zatem dziwnego, że proucent 3×3 Hell Spin zadecydował, że to właśnie dynia będzie głównym motywem tej gry. Stoi za nią firma Gamzix, a slot swoją premierę miał zaledwie kilka tygodni temu bo 10 października 2022. To przyjemny slot na Hallooween, w którym oprócz wyciętej dyni, znajdziesz także inne elementy związane z tym najstraszniejszym dniem w roku.

RTP, czyli zwrot dla gracza wynosi 96,1%, a zmienność kształtuje się na średnim poziomie. Gra dostarcza doskonałych wrażeń ze wzgledu na dopracowaną grafikę ale i świetne funkcje, które projektanci zdecydowali się w niej umieścić. Jeśli znasz i lubisz inny automat tego producenta o nazwie 3×3: Hold the Spin, to z pewnością polubisz także Hell Spin.

Dia De Muertos

Sloty na Halloween odwołują się do najróżniejszych wierzeń i symboli. Automat Dia De Muertos odnosi się do Dnia Zmarłych w Meksyku. Pewnie wielu z was kojarzy niesamowicie kolorowe stroje, makijaze i symbole jakie towarzyszą temu, jak święto zmarłych obchodzi się w Meksyku. 

Producentem slota Dia De Muertos jest studio Urgent Games. Zdecydowało się ono zasięgnąć właśnie do kultury meksykańskiej i wokół tego tematu zbudować swój produkt. Na symbolach znajdziesz zatem tradycyjne elementy nawiązujące do Dnia Zmarłych w Meksyku, czyli czaszki, z których każda ma inne znaczenie. O tym, jaką nagrodę oznacza dana czaszka przeczytyasz w instrukcji automatu.

Gra ta ma wbudowanych 20 lini wygrywających, a ponadto odznacza się doskonałą grafiką, która z pewnością zachwyci każdego fana tego, w jaki sposób obchodzone jest święto zmarłych w Meksyku. Rozgrywce towarzyszy relaksująca, gitarowa muzyka, mroczna ale zarazem przyjemna. Pozwala ona przenieść się na meksykański festiwal i choć przez chwilę być jego częścią. Gracz sam może zadecydować o liczbie paylines. 

Dokonała grafika bazuje na ciemnych kolorach, głównie fioletowym. Każda z czaszek znajdujących się na symbolach ma inne znaczenie i jest reprezentowana przez inne atrybuty. Slot ten został wypuszczony na rynek przed zeszłorocznym Halloween. Podobnie jak inne sloty na Halloween, gracze często wracają do niego właśnie na przełomie października i listopada.

Beetlejuice Megaways

Ten slot przypadnie do gustu szczególnie fanom filmu Sok z Żuka. To właśnie tytuł tego filmu jest równocześnie nazwą dla tego automatu. Klasyczny hit filmowey na Halloween swoją premiere miał w 1988. Teraz, po trzech dekadach studio Barcrest postanowiło wyprodukować automat na jego podstawie.

Zwrot dla graczy w przypadku tego automaty wynosi 96%, a gra ma wysoką zmienność. Do plusów tego tytułu należą z pewnością darmowe spiny, które są dostępne w grze. Znajdziesz w niej także mnożnik wygranej, który rośnie z każdą kolejną rundą. W grze są także symbole scatter. Całość, jak przystało na sloty na Halloween, ma atrakcyjną, nieco upiorną grafikę, która nawiązuje oczywiście do tytułowego filmu. Na symbolach znajdują się charakterystyczne postaci z Soku z Żuka, w którym wystąpili między innymi Michael Keaton, Winona Ryder czy Alec Baldwin.

Sloty na Halloween podsumowanie

Życzymy Wam strrrrasznego Halloween i atrakcyjnych wygranych, które możecie zdobyć w halloweenowych slotach!

Powiązane