banner-onlineksyno
Menu

Sloty na Sylwestra!

Onlineksyno.com - Sloty na Sylwestra - Najlepsze sloty na Sylwestra

Święta, święta… i po świętach! Mamy nadzieję, że tegoroczne Boże Narodzenie możesz zaliczyć do udanych i optymistycznie spoglądasz w stronę Nowego Roku, a ten rozpocznie się już za kilka dni! Z tej okazji chcielibyśmy życzyć Ci udanego Sylwestra i szczęśliwego 2022 roku. Niezależnie od tego, czy odpoczywasz po świętach, czy planujesz już imprezę sylwestrową, sprawdź nasze inspiracje i poznaj najlepsze sloty na Sylwestra. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę sylwestrowych automatów, dzięki którym świętowanie możesz rozpocząć już dziś! Kto wie, być może w Nowy Rok wejdzie bogatszy o atrakcyjną wygraną?

Najlepsze sloty na Sylwestra

Lucky New Year

Automat Lucky New Year to slot na sylwestra, który został stworzony przez studio Pragmatic Play, które należy do liderów w produkcji maszyn kasynowych. Ten slot nawiązuje do Chińskiego Nowego Roku, co łatwo zauważyć, patrząc na grafikę tej gry, a dokładniej do obchodów rozpoczęcia Roku Psa. W Chinach obchodu Nowego Roku są niezwykle ważne, a samo święto należy do najważniejszych w chińskim kalendarzu. Warto wspomnieć, że Chiński Nowy Rok rozpoczyna się nie pierwszego stycznia, a później – zmiennie pod koniec stycznia lub w lutym.

Plansza gry jest niezwykle barwna, znajdziesz na niej symbole nawiązujące do obchodów Nowego Roku. Dziką kartą jest symbol z psem w kolorze złotym. Na pozostałych symbolach znajdują się owoce i czerwone lampiony charakterystyczne dla tego regionu. Plansza ma wielkość 3 × 5 i znajduje się na niej 25 linii wygrywających. RTP gry wynosi 96%, a minimalna stawka to 0,25. 

Gra dostarcza niesamowitych emocji i jest warta wypróbowania, chociażby ze względu na nietypową tematykę. Mamy nadzieję, że korzystając z tego automatu, również Twój Nowy Rok okaże się szczęśliwy i wygrasz sporą gotówkę!

Chinese New Year

Kolejny na naszej liście slotów na Sylwestra jest tytuł Chinese New Year, który – jak sama nazwa wskazuje – również nawiązuje do obchodów Chińskiego Nowego Roku i tradycji azjatyckich. To automat wyprodukowany przez firmę Play’n Go, której maszyny często goszczą na łamach naszych artykułów. Play’n Go to popularne studio tworzące doskonałe sloty i nie inaczej jest w przypadku automatu Chinese New Year.

Slot Chinese New Year wyróżnia dopracowana, atrakcyjna grafika. Dominują w niej postaci zwierząt, które – według chińskiej tradycji – odpowiadają konkretnym latom w kalendarzu chińskim. Zwierzęta te są niezwykle urocze, przypominające bardziej postaci z bajek niż mistyczne stworzenia. Znajdziesz pośród nich świnię, psa, konia, małpę, koguta, tygrysa i węża. W tle znajduje się tradycyjna, chińska świątynia. Całości towarzyszy interesująca muzyka.

Plansza ma wielkość 5 × 3, RTP tej gry wynosi 96,65%, a zmienność jest średnia. Ten slot na Sylwestra ma 15 linii wygrywających, a minimalna stawka to 0,01. Najwyższa możliwa wygrana wynosi 5625, mamy nadzieję, że uda Ci się ją zdobyć i wejść w Nowy Rok z grubszym portfelem.

New Year Riches

Ostatni slot na Sylwestra na naszej liście to maszyna New Year Riches. Podczas gdy dwa powyższe tytuły swoją tematyką nawiązywały do obchodów Nowego Roku w Chinach, ten automat jest bardziej uniwersalny. Na symbolach znajdziesz bowiem budynki z najróżniejszych stron świata, m.in. Big Bena z Londynu, amerykańską Statuę Wolności czy indyjski Taj Mahal. Te symbole mają najwyższą wartość, czyli są najwyżej punktowane.

Slot ten wprowadzi Cię w wyjątkową atmosferę sylwestrowej nocy, a może nawet uda Ci się dzięki niemu wejść w Nowy Rok bogatszy o sporą sumę? Zwrot dla gracza wynosi w przypadku tej gry 96,48% i jest wyższy niż średnie RTP gier od Play’n Go, a maksymalna wygrana wynosi 5000x. Warto wspomnieć, że New Year Riches ma wbudowany bonus w postaci darmowych spinów. Aby go uruchomić i zgarnąć darmowe spiny, trzeba trafić na symbol scatter, czyli zegar odmierzający czas do wybicia północy. 

Sloty na Sylwestra – podsumowanie

Mamy nadzieję, że wybrane dla Ciebie sloty na Sylwestra przyniosą Ci wysokie wygrane i pozwolą wejść w Nowy Rok z grubszym portfelem i szampańskim humorem!

Powiązane