banner-onlineksyno
Menu

Nowe sloty studia Wazdan

Nowe sloty studia Wazdan - Fortune Reels - Midnight in Tokio - Prosperity Pearls

Wazdan to polski producent slotów. Firma powstała ponad 10 lat temu i od tej pory prężnie rozwija swoją działalność i uzupełnia portfolio gier o kolejne, fascynujące tytuły. Siedzibą studia jest Malta, obecnie zatrudnia ono ponad 150 osób, a w kolekcji znajduje się ponad sto różnorakich tytułów. Studio działa na licencji wydanej przez Malta Gaming Authority, a w jego ofercie są nie tylko sloty, ale i blackjack, ruletka i poker

Czym charakteryzują się sloty Wazdan?

W slotach Wazdan znajdziesz takie atrakcje jak darmowe spiny i bonusy powitalne, ale szczególną uwagę przyciąga funkcja Volatility Levels™. Można dzięki niej zmienić poziom Volatility, czyli zmienności w danym slocie. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, unikalne dla gier Wazdan, ponieważ powszechnie gry posiadają z góry określony poziom zmienności. Dzięki tej opcji można dopasować wybrany slot do własnych preferencji, czy to nie jest ekscytujące? Innymi funkcjami dostępnymi tylko w slotach od Wazdan są Ultra Fast Mode, czyli niesamowicie szybki tryb, Ultra Lite Mode, czyli tryb dla wolnych połączeń internetowych nieobciążający transferu, oraz Big Screen Mode, czyli tryb wielkoekranowy. 

Sloty Wazdan

Gry Wazdan możesz kojarzyć z wielu popularnych kasyn, w tym między innymi z polskiego kasyna TotalCasino. W poniższym artykule opisaliśmy najnowsze sloty ze studia Wazdan i sprawdziliśmy, które z nich warto wypróbować!

Fortune Reels

Fortune Reels to atrakcyjny wizualnie slot Wazdan z sześcioma rolkami i aż 46,656 liniami wygrywającymi. Posiada wbudowany system Volatility Levels, dzięki któremu można dopasować poziom zmienności. Dostępne są trzy poziomy: niski, standardowy i wysoki. RTP tego automatu wynosi 96,12%, a sama gra dostępna jest w wersjach na wszystkie systemy operacyjne i w kilkunastu językach

Estetyka gry nawiązuje do Chińskiego Roku Bawoła, który rozpoczął się 12 lutego 2021 roku. Nie dziwi zatem wizerunek bawoła w grze oraz na symbolach, a także inne ilustracje reprezentujące w naszej kulturze szczęście. Są to między innymi słoń z trąbą do góry, podkowa wysadzana klejnotami i garnek kosztowności. Gra dostarcza niesamowitych emocji, dzięki wbudowanym w nie imponującym rozwiązaniom. W grze dostępny jest między innymi Grand Jackpot, który pomnaża wygraną tysiąckrotnie. 

W grze dominują wyraziste, energetyczne kolory, a rozgrywce towarzyszy interesująca muzyka. To najnowsza propozycja slotu od studia Wazdan, została ona bowiem wydana 27 lipca 2021.

Midnight in Tokio

Kolejna gra od studia Wazdan, której tematyka nawiązuje do dalekiego wschodu, tym razem Japonii. Bohaterami w niej są koty uosabiające postacie charakterystyczne dla tego kraju: gejszę, wojownika Ninja i zawodnika Kung Fu. Slot ten posiada pięć rolek i ponad 243 linie wygrywające. Maksymalna wygrana wynosi 3000×, a RTP 96,16%. Podobnie jak w przypadku poprzedniego tytułu, tak również na tym automacie można zmienić poziom zmienności.

Grafika maszyny nawiązuje do tytułu, w tle znajduje się ilustracja Tokio nocą, a na symbolach znajdziesz księżyc oraz wspomniane postaci kotów. Gra utrzymana jest w ciemnych kolorach. Symbole specjalne, z postacią zawodnika Kung Fu lub Ninja, pozwalają zwielokrotnić szanse na wygraną. To przyjemny slot, z nowoczesnymi rozwiązaniami i orientalną grafiką, który pozwala zdobyć niemałe wygrane.

Prosperity Pearls

Ostatnia propozycja na naszej liście – tak jak inne nowe sloty Wazdan – również nawiązuje nieco do orientu. Jej głównym bohaterem jest smok, a na symbolach znajdują się tytułowe perły. W grze znajdziesz planszę o wielkości 5 × 5, a Twoim zadaniem będzie zbieranie wspomnianych pereł. RTP tego slotu wynosi 96,18%, a maksymalna wygrana 4000×. Gra ma wbudowane unikalne rozwiązania, takie jak ograniczenie zużycia transfery, mega szybki tryb i możliwość zmiany volatility, czyli zmienności.

Ta gra, pomimo że wydana w czerwcu 2021 roku, nie ma imponującej grafiki, layout jest prosty i nieco minimalistyczny. Na symbolach znajdziesz jedynie wspomniane perły, co może spodobać się graczom, którzy nie dbają o doznania wizualne, a bardziej doceniają ciekawe rozwiązania i funkcje. 

Wszystkie wspomniane gry można wypróbować na stronie producenta. Warto, bo Wazdan oprócz dbałości o grafikę, wprowadza także do slotów niebanalne rozwiązania, jakie nie są dostępne w grach żadnego innego producenta.

Powiązane