banner-onlineksyno
Menu

Gra The Sunrise Reels

Automat The Sunrise Reels swoim wyglądem nawiązuje do klasycznych automatów, jakie można spotkać nadal w kasynach czy barach. To prosta konstrukcja, z symbolami, na których znajdują się owoce, takie jak cytryny, śliwki czy arbuzy, a także cyferki 7 oraz dzwonki. Twórcom tej gry zależało na jak wierniejszym odtworzeniu dobrze znanego jednorękiego bandyty. Nawet wajcha wygląda w tej grze jak prawdziwa! Bonus The Sunrise Reels, na jaki możesz trafić podczas gry to mnożnik, który zależy od wylosowanych obrazków. RTP The Sunrise Reels wynosi 95,77%.

W grze tej nie zobaczysz zatem rozbudowanej grafiki oraz cudownych animacji, które możesz znać z innych gier, np. The Wolf’s Bane. To bardzo prosta konstrukcja dla fanów klasyki i oldschoolu. Nie zaskoczą Cię w niej fantastyczne, mityczne lub filmowe postaci, a obrazki są uproszczone do minimum. Czy to jednak wada? Niekoniecznie, w przypadku tego tytułu możesz skupić się tylko i wyłącznie na grze. Ponadto, możesz przez chwilę poczuć się ja kw zadymionym barze, w którym obstawiałeś kiedyś wyniki ze znajomymi.

Plansza gry. Choć bonus The Sunrise Reels nie jest wysoki, to jednak RTP The Sunrise Reel na poziomie ponad 95% przyciąga wielu fanów klasyki.

Studio Realistic Games

Realistic Games to studio zajmujące się tworzeniem zaawansowanych technologicznie gier hazardowych. Powstało w 2002 roku i od tego czasu dostarczają swoje rozwiązania do największych operatorów kasyn, takich jak Bet365, Ladbrokers, czy Stan James. W swoim portfolio posiadają dużą liczbę gier, które swoim wyglądem nawiązują do klasycznych automatów. Posiadają także własna, rozbudowaną platformę o nazwie ReGal.

Dla studia Realistic Games pracują prawdziwi pasjonaci gier, graficy, animatorzy i programiści, którzy są odpowiedzialni za sukces marki. Sama firma posiada także na koncie wiele wyróżnień. Jako jedna z pierwszych zaczęła rozprowadzać gry stołowe oraz automaty dla kasyn online w technologii HTML5, było to już w 2011 roku, kiedy inni operatorzy wciąż korzystali z technologii Flash. To posunięcie pozwoliło im wyprzedzić konkurencję i rozepchać się na rynku gier online. Obecnie gry tej firmy znajdziesz zarówno w wersjach na komputer, jak i smartfony.

W portfolio tego brandu są automaty z trzema oraz pięcioma bębnami, a także gry stołowe i inne. Do popularnych tytułów należą Take Note, Bar-X, Hot Cross Bunnies Game Changer czy Bank of the Nile. Cechą wyróżniającą tego studia jest grafika nawiązująca do tradycyjnych gier na automaty, czego przykładem jest właśnie The Sunrise Reels.

Fabuła gry

Ta gra posiada trzy bębny i pięć wygrywających linii. Na symbolach znajdują się ilustracje kuszących winogron, arbuzów, soczystych cytryn i innych owoców, a także kilka innych obrazków, jak BAR, szczęśliwa siódemka oraz dzwonek. Ta gra, choć nie posiada zaawansowanej fabuły (bądźmy szczerzy, nie posiada jej wcale) to jednak pozwala użytkownikowi poczuć się jak w prawdziwym, staromodnym kasynie. Nawet muzyka i dźwięki gry przypominają te, znane z kasyn! To zatem prawdziwa gratka dla fanów oldschoolu lub po prostu, starszych graczy. Nawet przyciski wyglądają tutaj niezwykle realistycznie i migają, zachęcając gracza do ich kliknięcia, a interfejs tego automatu przypomina ten znany ze starych systemów komputerowych.

W tle, za obracającym się bębnami widać tytułowy wschód słońca. Cała gra ma zatem lekko nostalgiczny charakter. Co jednak najważniejsze RTP The Sunrise Reels jest całkiem wysokie i zachęca do gry. Pomimo zatem, ze gra nie posiada żadnych dodatkowych bajerów, w postaci wbudowanych mini gier, to posiada rzeszę fanów. Trzeba bowiem pamiętać, że nie każdy użytkownik, szczególnie starej daty, lubi rozpraszające elementy na stronie. Dla niektórych są one wręcz irytujące.

Jackpot w przypadku tej gry wynosi 12 000, a minimalna kwota zakładu to 0,25. Aby wygrać kumulację, należy postawić najwyższą kwotę zakładu, czyli 200 kredytów. Tylko ta kwota pozwoli osiągnąć maksymalną wygraną. Aby tego dokonać, trzeba trafić na układ trzech szczęśliwych siódemek, które pomnożą Twoją stawkę x60. Sam widzisz, że w przypadku ej gry niepotrzebne są zaawansowane rachunki i konieczność rozumienia skomplikowanych zasad hazardu.

Bonus The Sunrise Reels

Bonus The Sunrise Reels można otrzymać, kiedy zdobędzie się najwyższe symbole. Są to oczywiście, szczęśliwe siódemki. Wtedy tez można wygrać Jackpot. Jeśli zatem użytkownik trafi na trzy siódemki w jednej linii, jego wygrana zostanie pomnożona x60! Do innych symboli o wysokiej wartości należą arbuzy oraz ikony z napisem BAR. One mnożą wygraną x40.

RTP The Sunrise Reels

RTP The Sunrise Reels to 95,77%. Najniższa kwota zakładu to 0,25, podczas kiedy najwyższa wynosi 200. Gra posiada 5 paylines, co oznacza, że aby wygrać, musisz trafić na trzy takie symbole w jednej z pięciu linii na ekranie.

Jak grać w na tym automacie?

Gra na tym automacie jest niezwykle prosta ze względu na nieskomplikowaną grafikę i niedużą liczbę paylines, która wynosi 5. To oznacza, że musisz uzyskać konfigurację trzech takich samych symboli w jednej w pięciu linii na monitorze. Do najwyżej punktowanych symboli należą szczęśliwe siódemki. Jeśli trafisz na trzy siódemki w jednej linii, Twoja wygrana zostanie pomnożona razy 60! Nieco niższy mnożnik mają obrazki z arbuzami i napisem BAR, które mnożą wynik razy 40. Najniżej punktowane są wiśnie i cytrynki.

W The Sunrise Reels nie ma zmiennych linii wypłat, co sprawia, że nie musisz poznawać skomplikowanych zasad. Nie ma tutaj także wild cards, które zastępują dowolną inną kartę. Jednak jak sam zobaczysz, przy tak prostej konstrukcji są one po prostu niepotrzebne.

Zaletą tej gry jest fakt, że jest ona dostępna w większości kasyn. Istnieje także wiele portali, w których możesz spróbować zagrać na tym slocie za darmo, przed podjęciem decyzji o wpłacie ważnych środków. Zdecydowanie największym plusem tej maszyny jest jej prostota. Dla jednych może ona okazać się zbyt nudna, podczas kiedy dla innych ten minimalizm jest wręcz pożądany. Nie każdy lubi fajerwerki podczas gry.

FAQ – czyli najczęstsze pytania o grę i bonus The Sunrise Reels

Jaki jest bonus The Sunrise Reels?

Bonus The Sunrise Reels to wysoki mnożnik oraz darmowe środki, które można wykorzystać na tym automacie. Gra nie posiada wbudowanego systemu spinów, możesz jednak wykorzystać w nim bonusowe środki, które otrzymasz od kasyna w ramach bonusu powitalnego!

Czy w grze jest Wild Card?

W grze nie ma dzikiej karty, która zastępuje inny symbol. Aby wygrać, musisz po prostu trafić na konfigurację trzech takich symboli obrazków. Każdy obrazek ma przypisany inny mnożnik.

Ile wynosi RTP The Sunrise Reels?

RTP The Sunrise Reels wynosi 95,77%.

Ile maksymalnie można wygrać na tym automacie?

Maksymalna wygrana na tym automacie wynosi 12 000.