banner-onlineksyno
Menu

The Voice of Poland

Sprawdź, gdzie możesz oglądać The Voice of Poland online, oraz jak możesz postawić zakłady na zwycięzcę The Voice of Poland w 2021 roku!

The Voice to popularny program rozrywkowy, który możesz znać z Programu Pierwszego Telewizji Polskiej. The Voice of Poland można także oglądać online. Obecnie, w 2021 roku odbywa się dwunasta edycja The Voice of Poland. Celem programu jest wyłonienie osób o szczególnych talentach muzycznych. Wyboru dokonują jurorzy, nazywani także trenerami. Co ciekawe, program jest na tyle popularny, że niektórzy bukmacherzy organizują zakłady The Voice of Poland, w których można obstawiać zwycięzców każdego odcinka bądź całego programu. Więcej na ten temat przeczytasz w dalszej części artykułu.

O programie

Program The Voice of Poland to polska wersja popularnego na całym świecie formatu The Voice, który powstał w Holandii. W programie biorą udział utalentowane muzycznie osoby powyżej 15. roku życia. The voice w 2021 oglądać można w TVP oraz online. Co więcej, można także stawiać zakłady na to, kto wygra program. Format można podzielić na trzy części: przesłuchania w ciemno, bitwy oraz nokaut.

Przesłuchania opierają się na tym, że uczestnicy wybierani są przez tzw. trenerów jedynie na podstawie umiejętności wokalnych. Muszą oni zaprezentować wybrany utwór, podczas gdy trenerzy są odwróceni do nich plecami. Mogą oni odwrócić się do przesłuchiwanego kandydata, dając mu tym samym możliwość do przystąpienia do swojego zespołu. Zespoły składają się zazwyczaj z kilkunastu osób. 

W kolejnej części programu, czyli podczas tzw. bitew, podczas których trenerzy nominują do wykonywania tego samego utworu dwie osoby. Z każdej pary, do kolejnego etapu może przejść tylko jedna osoba, wybrana przez danego trenera, chyba że inny trener wyrazi zainteresowanie przegraną osobą. W końcu, po bitwach, ma miejsce nokaut, w którym eliminowane są kolejne osoby a grupa potencjalnych zwycięzców zawęża się. 

Programowi towarzyszą niesamowite emocje. Widzowie mają wpływ na ostateczny wynik programu, głosując SMS-owo. Aktualną listę uczestników programu The Voice można znaleźć online na stronie TVP. 

Trenerzy

Przez polską wersję programu The Voice przewinęło się kilkunastu trenerów. Są to muzycy o niezwykłych umiejętnościach, cenieni w Polsce ze względu na swój talent. Nie dziwi zatem fakt, że wielu młodych artystów zgłasza się do programu po to, aby uczyć się od nich i poznać ich osobiście. Spośród trenerów warto wymienić Anię Dąbrowską, Kayah, Natalię Kukulską, Marię Sadowską, Andrzeja Piasecznego, czy Urszulę Dudziak. To nazwiska, które gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie.

W obecnej edycji programu The Voice na fotelach trenerów zasiadają: Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i Tomson z Baronem. Jak nietrudno zauważyć każda z wymienionych postaci ma zupełnie inny styl i osobowość, co nadaje programowi barw.

The Voice of Poland 2021 prowadzą Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, a specjalne relacje zza kulis dostarczają Aleksander Sikora i Michał Szczygieł. Również lista prowadzących jest długa, pełną historię można znaleźć online. 

The Voice of Poland online

Fani informacje na temat programu mogą znaleźć online na stronie TVP. W serwisie można znaleźć video z występów, a także materiały niepublikowane nigdzie indziej! W zakładce Kulisy znajdują się na przykład nagrania rozmów z uczestnikami, dzięki którym wierni widzowie mogą śledzić newsy na bieżąco. To także doskonałe źródeł informacji o uczestnikach, co może być szczególnie interesujące dla tych, którzy mają swoich faworytów.

W końcu, w serwisie VOD TVP dostępne są także pełne odcinki The Voice of Poland online! To oznacza, że jeśli przegapiłeś transmisję na żywo, możesz obejrzeć ją w internecie. Wystarczy, że przejdziesz na podstronę Odcinki, a następnie wybierzesz interesujący Cię sezon. Obecnie na VOD znajdziesz edycję 10, 11 i 12. 

Serwis online może być nieocenionym źródłem informacji, jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie The Voice of Poland i chcesz dowiedzieć się, kto może okazać się zwycięzca programu. Analiza nagrań z pewnością pozwoli Ci poznać lepiej umiejętności uczestników i zastanowić się nad ich szansą na wygrane. Warto także przejrzeć archiwalne odcinki i sprawdzić, kto wygrał poprzednie wersje, żeby lepiej zrozumieć zależności rządzące programem, sympatie publiczności oraz mechanizmy, jakimi kierują się trenerzy.

The Voice of Poland 2021

Jak wspomnieliśmy najnowszy sezon the Voice of Poland 2021 prowadzą Tomasz Kammel, który jest w programie praktycznie od samego początku. Partneruje mu Małgorzata Tomaszewska, która dołączyła do ekipy The Voica of Poland w 2021 roku. O relacje zza kulis dbają Aleksander Sikora, którego możecie kojarzyć między innymi ze śniadaniowego pasma TVP: Pytanie na Śniadanie oraz Michał Szczygieł. Ten ostatni sam był finalistą programu The Voice w 2017 roku.

Trenerami w The Voice of Poland w 2021 są Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowka, Marek Piekarczyk z zespołu TSA i Tomson i Baron. Program rozpoczyna się zazwyczaj na początku września, a jego finał ma miejsce pod koniec listopada lub na początku grudnia. Tak będzie i tym razem, finał obecnej edycji zaplanowany jest na 4 grudnia. Wtedy też dowiemy się, kto wygra program. Nagrodą jest możliwość wydania płyty, tytuł najlepszego głosu w Polsce oraz 50 tys. zł.

The Voice of Poland – zakłady

Jeśli jesteś fanem zarówno zakładów bukmacherskich, jak i programów rozrywkowych, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że kilku bukmacherów oferuje zakłady właśnie na The Voice of Poland. Można wytypować w nich zwycięzcę końcowego każdego odcinka i zdobyć wygraną zależną od kursu na danego kandydata. Zakłady dają możliwość wygrania gotówki i podkręcenia emocji podczas oglądania programu.

W jaki sposób obstawiać zakłady na The Voice of Poland?

Jednym z bukmacherów, który organizuje zakłady na zwycięzcę odcinka the Voice of Poland jest firma Fortuna. To zaufany operator, który jako jeden z niewielu daje możliwość obstawiania wydarzeń z kategorii Rozrywka. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie zakładów bukmacherskich Fortuna, a następnie kupisz kupon. Tylko od Ciebie zależy, jaką kwotę i na kogo zdecydujesz się postawić. 

Przed postawieniem zakładu, zapoznaj się z regulaminem operatora bukmacherskiego i upewnij się, że rozumiesz zasady. Zapoznaj się także z dobrymi praktykami. W końcu, oceń realnie swoje szanse i zapoznaj się z programem na tyle, aby móc jak najlepiej przewidzieć wyniki. Z pewnością pomoże Ci w tym serwis online TVP The Voice of Poland, na którym znajdziesz mnóstwo informacji i archiwalne nagrania. 

FAQ – Najczęściej zdawane pytania o The Voice Of Poland

Gdzie mogę obstawić zakłady na The Voice?

Jednym z bukmacherów, który organizuje zakłady na zwycięzcę odcinka the Voice of Poland jest firma Fortuna. To zaufany operator, który jako jeden z niewielu daje możliwość obstawiania wydarzeń z kategorii Rozrywka.

Gdzie mogę postawić zakład na zwycięzcę?

Aby postawić zakład, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie zakładów bukmacherskich Fortuna, a następnie kupisz kupon. Tylko od Ciebie zależy, jaką kwotę i na kogo zdecydujesz się postawić. 

Co warto wiedzieć przed postawieniem zakładu na zwycięzcę The Voice?

Przed postawieniem zakładu, zapoznaj się z regulaminem operatora bukmacherskiego i upewnij się, że rozumiesz zasady. Zapoznaj się także z dobrymi praktykami, w tym celu możesz sprawdzić nasz Przewodnik po Kasynie. W końcu, oceń realnie swoje szanse i zapoznaj się z programem na tyle, aby móc jak najlepiej przewidzieć wyniki. Z pewnością pomoże Ci w tym serwis online TVP The Voice of Poland, na którym znajdziesz mnóstwo informacji i archiwalne nagrania. 

Powiązane