banner-onlineksyno
Menu

Gra Valley of the Gods

Ta gra to kolejny obok Book of Ra tytuł nawiązujący do starożytnego Egiptu. Coś w tym musi, że gracze często powracają do tego motywu w różnych grach. Podobnie jak w Book of Ra, tak również w tej grze użytkownik może oglądać starożytne budowle i majestatyczne pomniki bogów. To właśnie pomiędzy dwoma ogromnymi monumentami umieszczono planszę o wielkości 5 × 5. Niektóre z pól tego automatu są zasłonięte obrazkiem z motywem skarabeusza. Co więcej, użytkownik może odkryć je, zdobywając tym samym dodatkowy bonus Valley of the Gods, czyli darmowe spiny. Ponadto, uwagę przyciąga także wysokie RTP Valley of the Gods, które wynosi 96,2%.

Zanim przejdziemy do właściwej gry, naszym oczom ukaże się imponujące intro. Na początku z piasku wyłonią się skarabeusze, które swoje miejsca na pomnikach starożytnych bogów. Detale tej animacji zostały dopracowane do perfekcji, oszałamia dokładność, z jaką graficy i animatorzy odtworzyli najdrobniejsze ziarenka piasku i szczegóły owadów. Uwagę zwraca także niebanalna plansza z ciekawym układem, zupełnie innym od tych znanych z klasycznych slotów. Nic dziwnego, że ten automat doczekał się kontynuacji Valley of the Gods 2.

Studio Yggdrasil Gaming

Firma Yggdrasil Gaming specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla kasyn online i gier hazardowych. Na rynek weszli w idealnym momencie, w 2013 roku, kiedy część producentów dopiero raczkowała w kwestii technologi HTML5. Yggdrasil Gaming oferuje wysokiej jakości gry, ze świetną grafiką, intrygującymi fabułami i niezłą muzyką. Produkuje nie tylko gry na komputery, ale także na smartfony i tablety. Pomimo niedługiej obecności na rynku, studio to zdobyło ogromne uznanie wśród operatorów kasyn oraz sympatię graczy.

Obecnie Yggdrasil Gaming posiada cztery oddziały, w Polsce, na Malcie, w Gibraltarze oraz Szwecji i dynamicznie się rozrasta. Proponuje prawie sto różnych tytułów, zarówno w wersjach desktopowych, jak i mobilnych, które są dostępne już u dwustu operatorów. Gry Yggdrasil Gaming znajdziesz w najlepszych kasynach online. W portfolio tego studia oprócz gier dostępne są także oprogramowanie dla kasyn, gry stołowe, a nawet narzędzia do promocji. Do najpopularniejszych tytułów, które z pewnością spotkałeś już w kasynach, należą Empire Megafortune z wysokim jackpotem progresywnym, Moley Moolah!, Rock the Cashbar, czy Medusa – Fortune and Glory.

Fabuła gry

Po tym jak zobaczysz oszałamiające intro, wprowadzające do gry, Twoim oczom ukaże się niebanalna plansza. Jest ona wyjątkowa, ponieważ część pól jest zasłonięta przez symbole ze skarabeuszami. Kiedy je odsłonisz, otrzymasz dodatkowe, darmowe spiny! Na innych symbolach znajdują się złote hieroglify z drogocennymi kamieniami w różnych kolorach oraz postaci bogów. Trafisz tutaj na postać Anubisa, Sfinksa, Horusa i Basteta. Jak nietrudno się domyślić, te ostatnie są najwyżej płatne. W grze jest aż 3125 płatnych linii, z układami można zapoznać się w przejrzystej instrukcji.

Plansza gry Valley of the Gods. Bonus Valley of the Gods zobaczysz na jednej z rzeźb, a RTP Valley of the Gods wynosi 96,2%.

W grze zachwyca przede wszystkim trójwymiarowa grafika. Kolorowe kamienie są tak błyszczące, że niemal można ich dotknąć. Barwy są żywe, a prz tym delikatnie pastelowe, zupełnie inne od tych, jakie zazwyczaj są używane w grach hazardowych.

Posągi po dwóch stronach planszy symbolizują bonus Valley of the Gods. Figura po lewej pokazuje mnożnik. Przy odpowiedniej konfiguracji symboli, można odsłonić część kart zasłoniętych przez sztabki ze skarabeuszami. Figura po prawej symbolizuje dodatkowe życia, stąd też serce na jej środku. Można je otrzymać za odsłonięcie pięciu czerwonych skarabeuszy.

Bonus Valley of the Gods

Bonus Valley of the Gods to możliwość otrzymania dodatkowego życia oraz mnożnik. Bonusy w tej grze przedstawione są w kulach trzymanych przez posągi. Mnożnik zobaczysz w kuli po lewej stronie, a dodatkowe życie, przedstawione za pomocą serca, w kuli po prawej stronie planszy. Abu otrzymać bonus Valley of the Gods, musisz odsłonić złote karty ze skarabeuszami na środku. Wysokość mnożnika zależy od liczby odsłoniętych, aktywowanych kart. Na pewno nie przegapisz tego momentu, ponieważ karty odkryją się w efektowny sposób, a posągom zaświecą się oczy. Ten automat posiada również bonusowe rundy.

Dodatkowe życie działa w interesujący sposób. Otóż w grze dostępnych jest aż 3125 różnych układów, przy czym nie wszystkie są dostępne od razu. Kolejne linie wypłaty są aktywowane przez wygrane, mogą jednak cofnąć się o 45 układów, w przypadku utraty spina. Dodatkowe życie sprawia, że nawet w przypadku straconego spina, liczba ta nie cofa się.

RTP Valley of the Gods

RTP Valley of the Gods wynosi 96,2%, to całkiem wysoki zwrot dla gracza. Co więcej, gra oferuje aż 3125 układów, które gwarantują wygrane. Gracz może zdobywać dostęp do kolejnych zwycięskich linii.

Jak grać na automacie

Automat posiada planszę o pięciu bębnach i trzech rzędach. Część kart na planszy jest zasłonięta, a zadaniem gracza jest ich odsłonięcie. To zapewni dodatkowe bonusy w grze. Najmniejsza wartość zakładu wynosi 0,25. Gra posiada także funkcję Autoplay, dzięki której możesz zdefiniować liczbę obrotów, które system ma wykonać za Ciebie.

Gra na tym automacie wymaga najpierw zrozumienia, w jaki sposób działają zwycięskie linie i jak odblokowywać do nich dostęp. Bonusy, w postaci dodatkowego życia oraz mnożniki prezentowane są przez dwa posągi stojące po dwóch stronach planszy. Jeśli użytkownik odsłoni pola ukryte za kartami ze skarabeuszami, ich oczy rozbłysną, a w trzymanych przez nie kulach pojawią się odpowiednie wartości.

Jeśli chcesz spróbować swojego szczęścia w Valley of the Gods za darmo, spróbuj naszej gry dla zabawy! Nie musisz rejestrować się, ani wpłacać depozytu, wystarczy rozpocząć grę!

FAQ – czyli najczęstsze pytania o grę i bonus Valley of the Gods

Jaki jest bonus Valley of the Gods?

Bonus to przede wszystkim możliwość uzyskania darmowych spinów oraz dodatkowe życie. Dodatkowe życie pozwala na nie cofanie liczby zwycięskich linii, która w tej grze może dojść do ponad 3000! Ich liczba rośnie wraz z liczbą zwycięskich obrotów, może jednak cofać się o 45 w przypadku obrotów straconych. Dzięki dodatkowemu życiu możesz tego uniknąć!

Czy w grze jest Wild Card?

Nie, w tej grze nie ma dzikiej karty, która zastępowałaby wszystkie inne symbole, ale posiada kilka niezłych bonusów.

Ile wynosi RTP Valley of the Gods?

RTP Valley of Gods jest całkiem wysokie i wynosi 96,2%.

Jak zdobyć bonus Valley of the Gods?

Aby zdobyć bonus w tej grze, musisz po prostu uzyskać odpowiednią liczbę kart ze skarabeuszem.