banner-onlineksyno
Menu

Zakłady bukmacherskie eWinner

onlineksyno.com - Zakłady bukmacherskie eWinner

Połowa stycznia już za nami. Jeśli tak jak większość osób na całym świecie co roku tworzysz listę postanowień noworocznych, to jest to najodpowiedniejszy czas, żeby zastanowić się nad tym, co udało się osiągnąć, a które plany raczej nie wypalą. Jeśli jednym z Twoich noworocznych postanowień jest wygrana dużej gotówki, to z pewnością zainteresuje Cię nasza recenzja zakładów bukmacherskich eWinner. Zakłady bukmacherskie eWinner dostępne są dla graczy z Polski, oferują doskonałe promocje i promują je gwiazdy, które z pewnością dobrze znasz i lubisz! Pozwól, że przedstawimy Ci zakłady bukmacherskie eWinner i opowiemy, czy warto założyć konto i grać, korzystając z tego operatora.

Zakłady bukmacherskie eWinner – o operatorze

eWinner to legalny polski bukmacher, niezwykle popularny na rodzimym rynku. Strona tego operatora powstała w 2018 roku, zatem kilka lat temu. Przez ten czas serwis nieustannie powiększa grono swoich fanów i zmienia się, aby dostarczyć najwyższy poziom rozrywki. Operator działa zgodnie z prawem, na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. Marka eWinner zarejestrowana jest w Polsce, co oznacza, że korzystanie z niej w naszym kraju jest w pełni dozwolone. 

Strona eWinner jest bezpieczna, posiada odpowiednie rozwiązania, które chronią Twoje środki oraz wygrane, takie jak certyfikat SSL. Możesz zatem bez obaw wpłacić depozyt na konto eWinner, nie zastanawiając się, czy ktoś może skraść twoje pieniądze.

Sama strona eWinner jest niezwykle prosta i już na pierwszy rzut oka można z łatwością znaleźć najważniejsze zakładki w tej witrynie. Na samym środku znajdują się informacje na temat aktualnych promocji, z których możesz skorzystać w serwisie eWinner. Jak wspomnieliśmy, zakłady bukmacherskie eWinner promuje kilka popularnych gwiazd sportu, m.in. Marcin Gortat, czyli jedyny Polak w historii, grający w NBA.

Jakie promocje oferują zakłady bukmacherskie eWinner

Najważniejszą informacją, na którą z pewnością czekasz to przegląd promocji, jakie oferują zakłady bukmacherskie eWinner. W serwisie znajdziesz kilka atrakcyjnych ofert.

  • Bonus za rejestrację – wpisując specjalny kod bonusowy eWinner, możesz zgarnąć 110 zł za rejestrację w serwisie. Wystarczy, że przepiszesz kod rabatowy BONUS w specjalne miejsce podczas zakładania konta. W ten sposób Twój bonus powitalny o nowych graczy zostanie powiększony o 10 zł i zamiast standardowych 100 zł, zgarniesz wspomniane 110 zł.
  • Cashback od pierwszego zakładu – jeśli zagrasz za co najmniej 125 zł i nie trafisz, eWinner zwróci Ci środki! Nie obawiaj się zatem i zaryzykuj, w przy tym wypróbuj ofertę eWinner.
  • Bonus od drugiego depozytu – zakłady bukmacherskie eWinner oferują bonus od wpłaconego depozytu w wysokości 50% do aż 500 zł. Minimalna kwota, jaka uprawnia do otrzymania tego bonusu, wynosi 20 zł.

Na uwagę zasługują także inne promocje, proponowane przez eWinner, takie jak 50 PLN co weekend – Futbol Totalny, w której możesz odebrać nawet 50 zł zwrotu za zakłady na wydarzenia piłkarskie. wWinner oferuje także wyjątkowy bonus eWinner Freebet, którego ambasadorem jest Marcin Gortat. To pula darmowych środków, którą można wykorzystać na zakłady. Informację o jej wysokości oraz sposobie zawieranie zakładów z ich jej użyciem, znajdziesz na stronie serwisu.

Nasza recenzja

eWinner to ciekawy gracz na mapie operatorów zakładów bukmacherskich. Posiada szeroką ofertę dyscyplin, na które można obstawiać zakłady sportowe. Znajdziesz tutaj między innymi ligi NHL, NBA, NFL, a także superpuchar Hiszpanii czy Pinnacle Winter Series. Ponieważ serwis jest niezwykle przejrzysty i ma prostą nawigację, dlatego z łatwością znajdziesz w nim informacje o aktualnych kursach, czy statystyki. Ponadto eWinner oferuje także zakłady bukmacherskie na żywo.

Warto wspomnieć, że serwis udostępnia także aplikację mobilną. Jeśli zatem posiadasz ograniczony dostęp do komputera stacjonarnego lub nie najlepszy internet, z pewnością może być to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki aplikacji wykorzystasz o wiele mniej transferu, a także łatwiej odnajdziesz interesujące Cię informacje w serwisie. W końcu na uwagę zasługują także liczne i bardzo różnorodne promocje, zarówno dla nowych graczy, jak i stałych użytkowników.

Powiązane