banner-onlineksyno
Menu

Zdrapki na marzec i kwiecień 2022

Zdrapki na marzec i kwiecień 2022

Wiosna nadeszła już w pełni. Pogoda dopisuje, a dłuższe dni sprzyjają aktywności na zewnątrz. W ostatnim artykule opisywaliśmy wiosenne sloty od popularnych producentów maszyn kasynowych: Rolling Roger od Habanero, Enchanted Meadow firmy Play’n Go oraz Spring Break od Microgming. Tym razem przedstawiamy nowe zdrapki od Lotto na marzec i kwiecień 2022. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zdrapek pozwolą Ci rozerwać się, a przy okazji wygrać niezłą sumkę. 

O tym, czym w ogóle są zdrapki, pisaliśmy w naszym przewodniku. Zdrapki na marzec i kwiecień 2022 to nic innego jak kartoniki pokryte specjalną farbą. Pod nią nadrukowane są symbole, a zadaniem użytkownika jest zdrapać (stąd też nazwa) warstwę farby i uzyskać odpowiednią kombinację znaków. O tym, jak powinien wyglądać zwycięski układ, przeczytasz w instrukcji, która znajduje się na każdej zdrapce. Co ważne, zdrapki na marzec i kwiecień 2022 dostępne są nie tylko w stacjonarnych kolekturach Lotto, ale także online! To oznaza, że możesz skorzystać z nich bez wychodzenia z domu!

Zdrapki – marzec i kwiecień 2022

Zdrapka Czarny Diament 

Czarny Diament to wyjątkowo elegancko wyglądająca zdrapka, która swoją premierę miała ósmego marca, czyli dokładnie w Dniu Kobiet. Na kartoniku znajduje się tytułowy czarny diament i zostało na nim nadrukowanych pięć wygrywających liczb oraz sekcja Twoje liczby. Cała karta utrzymana została w ciemnych kolorach, niebieskim i granatowym. Tak luksusowo wyglądająca zdrapka idealnie nada się na prezent, np. Dla młodej pary lub na urodziny. Tak obdarowany jubilat będzie mógł sam spróbować szczęścia i wygrać gotówkę.

Kolektor sportowy przewidział na wygrane prawie 24 000 000 zł, a najwyższa wygrana w tej grze wynosi 500 000 zł, a więc pół miliona złotych! Na szczęśliwych zwycięzców czekają aż dwie nagrody o tej wysokości. Kolejna w tabeli jest wygrana drugiego stopnia o wartości 10 000 zł. Taką sumę otrzyma aż 16 szczęśliwców, którzy znajdą na swoim kartoniku liczby odpowiadające liczbom wygrywającym. Cena losu to 10 zł, a więc jest to średnia cena jak na zdrapki wydawane przez Lotto.

Zdrapka Szmaragdowy

Kolejna propozycja zdrapki na marzec i kwiecień 2022 nosi tytuł Szmaragdowy. Jak łatwo zgadnąć, cała zdrapka utrzymana została w zielonym kolorze, a nadrukowane na niej szmaragdy tworzą kształt dolara. Podobnie jak zdrapka Czarny Diament, tak również Szmaragdowy wygląda niezwykle elegancko i idealnie dopełni prezent dla młodej pary.

W przypadki tej zdrapki, producent przewidział aż trzy główne wygrane, w wysokości 175 000 zł każda. Najniższa możliwa wygrana to 5 zł, czyli dokładnie tyle ile wynosi cena zdrapki Szmaragdowy. Można zatem wykorzystać piątaka na zakup kolejnej takiej samej zdrapki i spróbować swojego szczęścia ponownie! Zdrapka swoją premierę będzie miała ostatniego dnia marca, ale już teraz można wypróbować ją online! Wystarczy wejść na stronę Kolektora Sportowego Lotto i skorzystać z opcji dostępnej na stronie. Można w ten sposób zdrapać wirtualną kartę i zasymulować ruch prawdziwego zdrapywania monetą.

Gruby Cash

Ostatnia propozycja zdrapki na marzec i kwiecień 2022 to Gruby Cash. Ta gra swoją premierę miała dosłownie kilka dni temu, bo 24 marca. Jest to zatem najświeższa oferta od Lotto, w której można wygrać dwa razy po pół miliona złotych. Producent na pulę wygranych przekazał 23 910 000 zł, ukrytych w czterech milionach losów.

Na zdrapce znajdują się nadrukowane symbole dolara, a w tle widoczne są banknoty studolarowe oraz złote monety. Cała grafika tej zdrapki przypomina, że w grze chodzi przede wszystkim o pieniądze. Cena losu to 10 zł, tyle też wynosi najniższa wygrana w tabeli. Najwyższa zaś, jak wspomniano to 500 000 zł. Tyle też zdobędzie dwoje szczęśliwców, którzy zdobędą odpowiedni układ liczb na planszy.

Zdrapki na marzec i kwiecień 2022 – podsumowanie

Wszystkie powyższe gry można wypróbować na stronie Lotto. Życzymy dużo szczęścia i idealnych liczb, które zapewnią Wam wygrane!

Powiązane