banner-onlineksyno
Menu

Zdrapki na wesele – 3 propozycje idealne na prezent!

Zdrapki na wesele - 3 propozycje idealne na prezent! Big love - Mega Pensja - Na Szczęście

Sezon weselny w pełni, a wraz z nim wiele osób zadaje sobie pytanie, jaki prezent przygotować dla pary młodej. Wiele osób decyduje się na “kopertę”, czyli gotówkę dla nowożeńców, a do tego daje na przykład kwiaty lub słodki upominek. Czasem pary same sugerują lub wręcz informują, na przykład na zaproszeniu, że chciałyby otrzymać książki, kupony lotto, czy zdrapki. Zdrapki to świetny pomysł na wesele, można w ten sposób sprawdzić parze młodej miłą niespodziankę, a przy okazji podarować szansę na wygraną niemałej gotówki. 

Dlaczego warto podarować zdrapki na wesele?

Dla młodego małżeństwa dodatkowy zastrzyk gotówki będzie nieoceniony. Nic zatem dziwnego, że wielu gości decyduje się na zakup zdrapek na wesele. Niektóre studia florystyczne i kwiaciarnie oferują nawet możliwość stworzenia bukietu ze zdrapek. Pojawia się zatem pytanie, jakie zdrapki na wesele wybrać? W naszym artykule zebraliśmy najczęściej wybierane zdrapki na wesele od Lotto, które można wybrać dla młodej pary jako prezent.

Zdrapki na wesele

Big Love

Nic dziwnego, że pierwszy wybór zdrapki na wesele padł na Big Love. To zdrapka, której szata utrzymana została w romantycznych kolorach: różowym i czerwonym. Symbole ukryte zostały za serduszkami. Ta zdrapka, nawet jeśli nie przyniesie wygranej, z pewnością będzie wróżbą szczęścia dla zakochanych. Nic dziwnego, że jest to hit Lotto i jedna z najczęściej kupowanych zdrapek. 

Jej koszt to zaledwie 5 zł, a główna wygrana to 214 000 zł. To naprawdę spora suma, dzięki której wesele z pewnością “zwróciłoby się” młodej parze. Totalizator przewidział aż trzy tak wysokie nagrody, z czego dwie zostały już zdobyte. To oznacza, że ostatnia główna nagroda jeszcze nie padła!

Kolejna nagroda to przyzwoite 4 000 zł, które także sprawiłoby młodemu małżeństwu sporą radość. Mogliby przeznaczyć je na przykład na podróż poślubną. Uroczy design tej zdrapki idealnie sprawdzi się na wesele. Sam producent pisze o niej, że big love nie można kupić ale… można ją wydrapać! Chyba warto mu uwierzyć!

Mega Pensja

Kolejny przykład zdrapki idealnej na wesele jako prezent to Mega Pensja. Choć na pozór nic nie łączy jej z miłością, romantyzmem, czy chociażby zabawą, to pojawia się ona w naszym zestawieniu nie bez powodu. Po pierwsze wyróżnia ją elegancki wygląd. Połączenie kolorów różowego i żółtego sprawiają, że bukiet wykonany z tych zdrapek będzie wyglądał fantastycznie.

Po drugie, zdrapka Mega Pensja szczęśliwemu zwycięzcy może przynieść wygraną w wysokości aż 550 000 zł. Może się zatem okazać, że obdarowana przez Ciebie para zdobędzie ponad pół miliona złotych! Nie da się ukryć, że taki prezent bez wątpienia sprawi, że ich miesiąc miodowy będzie wyśmienity. Nagroda wypłacana jest w interesujący sposób: 250 000 zł w jednej transzy oraz 5 000 zł co miesiąc przez 5 lat. Nie ma co ukrywać, rzeczywiście jest to pensja, dzięki której młode małżeństwo będzie mogło wieść komfortowe życie. Co więcej, do zdobycia wciąż pozostają trzy główne nagrody. 

Cena zdrapki to 10 zł, a więc więcej niż w przypadku Big Love, ale i większa nagroda czeka na szczęśliwego zwycięzcę tej zdrapki na wesele. 

Na Szczęście

Ostatnia na naszej liście zdrapek na wesele, jest zdrapka Na Szczęście. Urocza zdrapka z odwróconą podkową będzie idealnym prezentem dla młodej pary, która z pewnością doceni życzenia w takiej formie. 

W jej wyglądzie dominuje kolor żółty i zielony. Główna wygrana to 7 000 zł, a liczba głównych nagród wynosi aż 60. Szanse na jej zdobycie są zatem dużo większe niż w przypadku opisywanych przez nas wcześniej  zdrapek. Co więcej, również jej cena, która wynosi zaledwie 1 zł, sprawiają, że jest to zdrapka idealna na prezent. Możesz kupić ich kilka lub nawet kilkanaście i przygotować z nich fantastyczny bukiet. Na Szczęście to przykład zdrapki na wesele z niższej półki cenowej, która doskonale wygląda i idealnie wpisuje się w charakter wydarzenia.

Powiązane