banner-onlineksyno
Menu

Divine Fortune MegaWays

divine-fortune-megaways

Divine Fortune MegaWays to nowy slot od NetEnt, o którym ciężko nie wspomnieć, bowiem zdobył on niedawno pierwsze miejsce w konkursie Global Gaming Awards, w kategorii Product Launch. Kategoria ta obejmuje nowe gry, które pojawiły się na rynku w ostatnim czasie. Według jury, to właśnie slot NetEnt zasłużył na główną wygraną. GGA to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów tego typu, zatem wybór slotu wyróżnionego przez tę instytucję jest nieprzypadkowy. Przyjrzyjmy się temu tytułowi!

Divine Fortune MegaWays – charakterystyka

Divine Fortune MegaWays to odświeżona wersja gry, w której pojawił się system MegaWays oraz 6 bębnów. Gra ma aż 11769 wygrywających linii, dzięki czemu gra na niej to prawdziwa przyjemność i nieustające źródło emocji. W automacie nie zabrakło także funkcji Wild, czyli Dzikiej Karty oraz darmowych spinów z trzema wygrywającymi symbolami. 

O grze

Premiera gry miała miejsce w 2020 roku i od razu odniosła sukces. To jeden z chętniej granych tytułów od popularnego szwedzkiego studia NetEnt, które jest autorem takich maszyn jak Vikings, Lost Relics, Gonzo’s Quest, Starburst. Wiele gier tej firmy cieszy się dużą popularnością wśród graczy i nie inaczej jest w przypadku Divine Fortune.

RTP tej gry wynosi 96,09%, jest to zatem całkiem wysoki zwrot dla gracza. Razem z olbrzymią liczą wygrywających linii, daje to graczowi możliwość wysokich wygranych, a przy okazji zapewnia duże emocje. Gra dostępna jest w wersji desktopowej, a więc można grać w nią na komputerze stacjonarnym lub laptopie, a także w wersji mobilnej. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy lubią grać na automatach na swoim telefonie komórkowym. Bo choć większość gier wypuszczana jest obecnie w obydwu wersjach, to jednak wciąż jeszcze nie jest to standard. Jeśli zatem dużo czasu spędzasz, korzystając z mobilnych kasyn online, wypatruj tytułu Divine Fortune MegaWays.

Opis gry

Slot składa się z planszy o sześciu bębnach. Akcja tej gry dzieje się w Starożytnej Grecji, trafisz tutaj na symbole odnoszące się do Mitologii Greckiej. Na kartach znajdują się postaci Meduzy, Lwa, Byka i Orła. Najwyżej punktowanym symbolem jest właśnie Meduza, charakterystyczna postać z Mitologii Greckiej, kobieta z wężami zamiast włosów. Na planszy znajdziesz także Pegaza, czyli konia ze skrzydłami, który zrodził się właśnie z krwi meduzy.

Warstwa graficzna gry jest bardzo atrakcyjna, postacie zostały dopracowane do najmniejszego detalu. Na wyróżnienie zasługuje także muzyka. To wszystko, razem ze świetnymi funkcjami, jakie odnaleźć można w tym slocie, daje perfekcyjną grę, która zaspokoi nawet wytrawnych graczy.

Funkcje w grze

Divine Fortune MegaWays posiada wiele interesujących rozwiązań, które sprawiają, że gra na tym slocie dostarcza ciągłych wrażeń. Nie sposób nudzić się, korzystając z tego slotu. Najważniejszym i najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem w przypadku tego automatu jet oczywiście tytułowa funkcja MegaWays. Jest to oprogramowanie, nazywane czasem losowym modyfikatorem bębnów, dzięki któremu linie wygrywające są zmieniane przy każdej rundzie. Układ wygrywających linii jest generowany przypadkowo (jest losowany) i jest on za każdym razem inny, może on przyjmować kształt klastrów, czyli rozciągać się na cały rząd, a nawet kilka rzędów, zarówno w pionie jak i w poziomie. MegaWays to lubiane przez graczy rozwiązanie, ponieważ zwiększa poziom emocji i nie pozwala zapomnieć o nich nawet na moment, a dodatkowo uatrakcyjnia grę.

Innym ciekawym rozwiązaniem w tej grze jest Dzika Karta, która działa w nietypowy sposób. Nie tylko jako Wild Card dla danego symbolu, ale także opada o jeden symbol niżej, twórcy nazwali to rozwiązanie Falling Wilds Re-Spin. Wilds Cards zastępują wszystkie symbole oprócz symboli darmowych spinów i symboli bonusowych. Inną funkcją, którą można uruchomić w tej grze, jest Wild on Wild. Jeśli symbol Wild wyląduje na pozycji zajętej przez symbol Falling Wild, to pokryje on całą rolkę! 

W grze znajdziesz także 4 darmowe spiny, dzięki którym uzyskasz bezpłatne obroty. W darmowych rundach, możesz trafić na wiele atrakcyjnych bonusów, warto spróbować!

Powiązane